Móda a krása

8. srpna 2019 06:40

Martina Čerňanská

Moderátorka Odpoledních zpráv se vdává: Jaké bude mít svatební šaty? A bude manžel nosit snubní prsten?

Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Sandra Parmová už počítá poslední týdny do své pohádkové svatby. Tu plánuje v nejbližších dnech a teď vybírala se svým nastávajícím Pavlem Pospíšilem prstýnky.

Klenot, který bude jejich ruce zdobit poté, co si řeknou své ano, vybírali v centru Prahy v jednom z vyhlášených zlatnictví.

„Ono se jednoduše řekne, že si stačí vybrat ten pravý. Hledali jsme prstýnky, které se budou líbit nám oběma a navzájem si radili. Chtěli jsme si být stoprocentně jistí, když to mají být kroužky na celý život. V prodejně jsme byli dohromady čtyřikrát a pokaždé jsem měla jiného favorita. Nakonec vyhrál prstýnek, který dokonale ladí k zásnubnímu,“ prozradila kráska.

Ostatně i její snoubenec a otec malé Emily se na prstýnek už moc těší.

„Myslím, že Pavel s prstýnkem na sexappelu neztratí, právě naopak. Podle mě, když dnes chlap prstýnek hrdě nosí, tak je to zatraceně sexy,“ těší se Sandra na chvíli, kdy už bude vdanou paní.

A druhá, a pro většinu nevěst jedna z nejdůležitějších věcí, jsou svatební šaty. Ty si nechává Sandra šít na míru u Hermine Khalaf Pogosyan. Ty na kameru sice neukázala, ale my víme, že budou velmi netradiční a můžete se těšit, že je vám v plné kráse již brzy ukážeme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.