Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Moderátorka Odpoledních zpráv se vdává: Jaké bude mít svatební šaty? A bude manžel nosit snubní prsten?

Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Sandra Parmová už počítá poslední týdny do své pohádkové svatby. Tu plánuje v nejbližších dnech a teď vybírala se svým nastávajícím Pavlem Pospíšilem prstýnky.
Vydáno: 08.08.2019
Sandra Parmová: Můj manžel bude snubní prstýnek hrdě nosit
Autor: Bisaku Sandra Parmová: Můj manžel bude snubní prstýnek hrdě nosit

Klenot, který bude jejich ruce zdobit poté, co si řeknou své ano, vybírali v centru Prahy v jednom z vyhlášených zlatnictví.

„Ono se jednoduše řekne, že si stačí vybrat ten pravý. Hledali jsme prstýnky, které se budou líbit nám oběma a navzájem si radili. Chtěli jsme si být stoprocentně jistí, když to mají být kroužky na celý život. V prodejně jsme byli dohromady čtyřikrát a pokaždé jsem měla jiného favorita. Nakonec vyhrál prstýnek, který dokonale ladí k zásnubnímu,“ prozradila kráska.

Ostatně i její snoubenec a otec malé Emily se na prstýnek už moc těší.

„Myslím, že Pavel s prstýnkem na sexappelu neztratí, právě naopak. Podle mě, když dnes chlap prstýnek hrdě nosí, tak je to zatraceně sexy,“ těší se Sandra na chvíli, kdy už bude vdanou paní.

A druhá, a pro většinu nevěst jedna z nejdůležitějších věcí, jsou svatební šaty. Ty si nechává Sandra šít na míru u Hermine Khalaf Pogosyan. Ty na kameru sice neukázala, ale my víme, že budou velmi netradiční a můžete se těšit, že je vám v plné kráse již brzy ukážeme.

Článek je zařazen v: svatební šaty, šaty, svatba, snubní prsteny