10 věcí, které pochopí jen ženy s malými ňadry

Pokud jste narodila s menším poprsím, možná se vám dějí věci, které majitelky velkých „balónů“ v životě nepochopí. Souhlasíte?

1. Co je malé, to je hezké a mladé

Nikdy nebudete vypadat jako zralá žena či vysloužilá kojná, pokud o svá ňadra budete náležitě pečovat a hýčkat si je krémy.

2. Téměř všechno oblečení vám sedne

Je totiž většinou navrhované na vyhublé modelky, takže máte vyhráno. Vejdete se do všeho a ještě máte k dispozici velký výběr.

3. Podprsenky nejsou od toho, aby držely, ale zvýrazňovaly

Občas trochu odstávají, ale co… hlavně, že jdou sehnat i menší velikosti, které opravdu sedí a vy se můžete cítit jako velká holka.

4. Můžete si hrát na lolitku

V podstatě vám padne i „dětská“ podprsenka „nulka“ s potiskem jahůdek, sen mnoha zejména stárnoucích pánů ;-)

5. Když si lehnete na záda, prsa zmizí

Misionářská poloha je při sexu trochu degradující, ale zase se můžete dobře vyspat na břiše. Nic totiž nepřekáží a záda nebolí! A můžete se i opalovat "nahoře bez" – z dálky nikdo nic nepozná.

6. Samovyšetření je hotovo raz dva

Při prevenci rakoviny prsu se nemusíte prodírat kily ňader. Stačí párkrát sáhnout a je to!

7. Partner vaše drobná ňadra zbožňuje, ale…

... stejně nikdy neodolá tomu, aby upřel svůj zrak do jakéhokoliv naditého výstřihu, jakmile se před ním vynoří. Ale leccos se s tím dá dělat. Absolutní revolucí v estetické medicíně je přesouvání tuku (lipotransfer) z oblastí, kde si ho klient nepřeje, do míst, kde mu bude slušet.

8. Jedna muži oblíbená sexuální praktika je mimo hru

No... nedá se nic dělat... no

9. Na korzetové šaty můžete zapomenout

Která žena by nechtěla občas ve společnosti vypadat jako šlehačkový dort (i když je to nevkusné) s odvážně odhaleným dekoltem. Jenže korzety a výstřihy vůbec vyžadují především ŇADRA!

10. 50 procent mužů miluje velká prsa, 50 procent malá (většinou chtěji tak akorát "do ruky")!

Otázka velikosti (nader, penisů) je věčná. Z výzkumů vyplývá nejlepší zpráva na konec – na každá ňadra se najde správný milovník. Jde vždy o to neměnit ňadra, ale partnera! Měl by vás mít rád takovou, jaká jste!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.