Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

10 žen, kterých si všimne úplně každý

1/10: Melanie – nejošklivější modelka na světě
ženy modelka

Melanie Gaydos se narodila s genetickou poruchou zvanou ektodermální dysplazie. Kvůli ní nemá skoro žádné vlasy ani zuby. Ale právě díky tomu, že se dokázala smířit se svou nemocí a přijmout svůj vzhled, který mnohé odpuzuje, si dokázala i splnit svůj sen – stát se modelkou. Trochu ji k tomu popostrčil i její přítel, který jí pomohl pochopit, že její potenciál tkví právě v tom, že nikdo jiný na světě nevypadá jako ona. Takže dnes se může Melanie pochlubit focením pro přední módní fotografy a mnoha uměleckými fotkami.

2/10: Potetovaná lady Amanda
ženy tetování

Angličanka Amanda Brignall tvrdí, že její tetování je důsledkem krize středního věku. Poté, co se rozvedla, si nechala potetovat téměř 80 procent těla. Jenže teď má tahle padesátnice problém. Nemůže totiž sehnat žádného muže. Všechny její tetování děsí.

3/10: Asha s nejdelšími dredy
ženy dredy

Sedmačtyřicetiletá Asha Mandela z americké Georgie má nejdelší přírodní dredy na světě. Měří neuvěřitelných téměř 17 metrů a váží 19 kilogramů! Přestože Ashu lékaři varovali, že by jí vlasy mohly způsobit ochrnutí, odmítá si svou chloubu nechat ostříhat. A vůbec jí nevadí, že trvá celé tři dny vlasy umýt a vysušit. Dokonce tahle již potřetí vdaná žena tvrdí, že jí vlasy docela okořenily její sexuální život.

4/10: Sarotin se spoustou nádorů
ženy nádory

Šestačtyřicetiletá Indonésanka, která používá jen jedno jméno – Sarotin –, musela opustit svou rodnou vesnici poté, co se jí její vlastní rodina zřekla. Trpí totiž už několik let vzácným onemocněním. Po celém těle se jí tvoří nádory připomínající bubliny. Kromě stovek malých nádorů jí vyrostl i jeden velký, zakrývající půlku obličeje. A ovdovělá Sarotin, která má celkem čtyři děti, bohužel nemá tolik peněz, aby si mohla dovolit ve svém rodném městě lékařskou pomoc.

5/10: Mikel s obřími boky
ženy boky

Mikel Ruffinelli z Los Angeles má obvod kolem boků neuvěřitelných 244 cm. To jí způsobuje mnohé problémy. Někdy například nemůže projít dveřmi a když cestuje letadlem nebo vlakem, musí si koupit dvě sedadla. I přes své obří rozměry tahle devětatřicetiletá maminka čtyř dětí neplánuje, že by třeba shodila nějaké to kilo a říká, že když je něco přirozeně veliké, je to krásné.

 

 

6/10: Anorektička Valeria
ženy anorexie

Valeria Levitin, devětatřicetiletá Ruska žijící v Monaku, bojuje s anorexií od svých 20 let a už ztratila naději, že by se někdy vyléčila a splnila si sen mít vlastní děti. Dnes váží pouhých 25 kilogramů a svou vizáž bere jako varování pro ostatní dívky před experimentováním s různými dietami a hubnutím. 

Za její nemoc prý může její matka. Když emigrovaly do Ameriky, Valeria se účastnila různých soutěží krásy a její matka ji nutila, aby zhubla. Neustále kontrolovala její váhu a sledovala, co jí.

 

7/10: Elisabeth s obřím poprsím
ženy obří prsa

Poprsí hvězdy filmů pro dospělé Elizabeth Starr nemá s běžnými ženskými proporcemi příliš společného.  Kvůli své kariéře dosud pornoherečka absolvovala 63 plastických operací, většina z nich byla provedena neprofesionálně. Přestože jsou její obří ňadra doslova časovaná bomba a má kvůli nim i velké problémy s páteří, Elizabeth další operační zásah odmítá, protože jí hrozí otrava krve nebo infekce.

 

 

8/10: Kelly s vosím pasem
ženy pas

Kelly Lee Dekay svazovala svoje tělo do korzetu tak urputně, že během půl roku zmenšila obvod pasu o celých 30 cm! Dnes má sedmadvacetiletá Američanka doslova vosí pas – měří 40 cm – a je šťastná, že se její postava, připomínající přesýpací hodiny, konečně podobá jejím ženským idolům z komiksových časopisů.

9/10: Jyoti – nejmenší žena na světě
ženy malá

Poté, co se Jyoti Amge zúčastnila indické verze show Big Brother, se hodlá se svými 63 centimetry výšky stát hvězdou Bollywoodu. A nejraději by si zahrála ve filmu s nějakým akčním hrdinou. Jak myslíte, že to téhle devatenáctileté slečně velké asi jako přerostlý meloun bude vedle nějakého udatného svalovce slušet?

10/10: Mandy s obří nohou
ženy obří nohy

Mandy Sellars má tak obří nohy, že není schopná chodit. Jednu z nich si dokonce musela nechat amputovat poté, co ji lékaři varovali, že by kvůli ní mohla umřít. Jenže už necelé dva roky po operaci začala amputovaná noha znovu narůstat do obřích rozměrů.

Reklama