10 žen, kterých si všimne úplně každý

10 žen, kterých si všimne úplně každý

Krásná žena upoutá každého na první pohled. I když je krása relativní pojem, přiznejme si, která žena by nechtěla být krásná? Ne každá má ovšem to štěstí se tak narodit. Jsou ovšem ženy, které i ze své ošklivosti dokážou vytěžit maximum. A naopak se najdou takové, které se v touze po výjimečnosti o svou krásu vlastně připravují.

Všem ale nelze upřít jednu věc – každý, kdo je potká, se za nimi ohlédne.

Melanie – nejošklivější modelka na světě

Melanie Gaydos se narodila s genetickou poruchou zvanou ektodermální dysplazie. Kvůli ní nemá skoro žádné vlasy ani zuby. Ale právě díky tomu, že se dokázala smířit se svou nemocí a přijmout svůj vzhled, který mnohé odpuzuje, si dokázala i splnit svůj sen – stát se modelkou. Trochu ji k tomu popostrčil i její přítel, který jí pomohl pochopit, že její potenciál tkví právě v tom, že nikdo jiný na světě nevypadá jako ona. Takže dnes se může Melanie pochlubit focením pro přední módní fotografy a mnoha uměleckými fotkami.

Potetovaná lady Amanda

Angličanka Amanda Brignall tvrdí, že její tetování je důsledkem krize středního věku. Poté, co se rozvedla, si nechala potetovat téměř 80 procent těla. Jenže teď má tahle padesátnice problém. Nemůže totiž sehnat žádného muže. Všechny její tetování děsí.

Asha s nejdelšími dredy

Sedmačtyřicetiletá Asha Mandela z americké Georgie má nejdelší přírodní dredy na světě. Měří neuvěřitelných téměř 17 metrů a váží 19 kilogramů! Přestože Ashu lékaři varovali, že by jí vlasy mohly způsobit ochrnutí, odmítá si svou chloubu nechat ostříhat. A vůbec jí nevadí, že trvá celé tři dny vlasy umýt a vysušit. Dokonce tahle již potřetí vdaná žena tvrdí, že jí vlasy docela okořenily její sexuální život.

Sarotin se spoustou nádorů

Šestačtyřicetiletá Indonésanka, která používá jen jedno jméno – Sarotin –, musela opustit svou rodnou vesnici poté, co se jí její vlastní rodina zřekla. Trpí totiž už několik let vzácným onemocněním. Po celém těle se jí tvoří nádory připomínající bubliny. Kromě stovek malých nádorů jí vyrostl i jeden velký, zakrývající půlku obličeje. A ovdovělá Sarotin, která má celkem čtyři děti, bohužel nemá tolik peněz, aby si mohla dovolit ve svém rodném městě lékařskou pomoc.

Mikel s obřími boky

Mikel Ruffinelli z Los Angeles má obvod kolem boků neuvěřitelných 244 cm. To jí způsobuje mnohé problémy. Někdy například nemůže projít dveřmi a když cestuje letadlem nebo vlakem, musí si koupit dvě sedadla. I přes své obří rozměry tahle devětatřicetiletá maminka čtyř dětí neplánuje, že by třeba shodila nějaké to kilo a říká, že když je něco přirozeně veliké, je to krásné.

Anorektička Valeria

Valeria Levitin, devětatřicetiletá Ruska žijící v Monaku, bojuje s anorexií od svých 20 let a už ztratila naději, že by se někdy vyléčila a splnila si sen mít vlastní děti. Dnes váží pouhých 25 kilogramů a svou vizáž bere jako varování pro ostatní dívky před experimentováním s různými dietami a hubnutím.

Za její nemoc prý může její matka. Když emigrovaly do Ameriky, Valeria se účastnila různých soutěží krásy a její matka ji nutila, aby zhubla. Neustále kontrolovala její váhu a sledovala, co jí.

Elisabeth s obřím poprsím

Poprsí hvězdy filmů pro dospělé Elizabeth Starr nemá s běžnými ženskými proporcemi příliš společného. Kvůli své kariéře dosud pornoherečka absolvovala 63 plastických operací, většina z nich byla provedena neprofesionálně. Přestože jsou její obří ňadra doslova časovaná bomba a má kvůli nim i velké problémy s páteří, Elizabeth další operační zásah odmítá, protože jí hrozí otrava krve nebo infekce.

Kelly s vosím pasem

Kelly Lee Dekay svazovala svoje tělo do korzetu tak urputně, že během půl roku zmenšila obvod pasu o celých 30 cm! Dnes má sedmadvacetiletá Američanka doslova vosí pas – měří 40 cm – a je šťastná, že se její postava, připomínající přesýpací hodiny, konečně podobá jejím ženským idolům z komiksových časopisů.

Jyoti – nejmenší žena na světě

Poté, co se Jyoti Amge zúčastnila indické verze show Big Brother, se hodlá se svými 63 centimetry výšky stát hvězdou Bollywoodu. A nejraději by si zahrála ve filmu s nějakým akčním hrdinou. Jak myslíte, že to téhle devatenáctileté slečně velké asi jako přerostlý meloun bude vedle nějakého udatného svalovce slušet?

Mandy s obří nohou

Mandy Sellars má tak obří nohy, že není schopná chodit. Jednu z nich si dokonce musela nechat amputovat poté, co ji lékaři varovali, že by kvůli ní mohla umřít. Jenže už necelé dva roky po operaci začala amputovaná noha znovu narůstat do obřích rozměrů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.