13 problémů, které řešíte kvůli vagíně

13 problémů, které řešíte kvůli vagíně

Nepředvídatelná perioda

Některým ženám to přichází každý měsíc na minutu přesně, ale většina se už setkala s neočekávaným nemilým překvapením. A jako na potvoru jste si zrovna v ten den na sebe vzaly bílé kalhoty. Někdy se může jednat třeba jen o náhodné špinění, ale kolik stresu vám to přinese, aby nikdo nic nepoznal. Nemluvě o nepříjemných křečích, které menstruaci často doprovází.

Kvasinková infekce

Situace, kterou zažila snad každá žena aspoň jednou za život. V horším případě patříte mezi ty, které jsou k těmto a jiným bakteriálním infekcím o něco náchylnější než ostatní. Nejenže vás to obtěžuje, ale taky to pořádně svědí a pálí.

Je hezká?

V dnešní době už existuje nespočet chirurgických i neinvazivních zákroků, které vás tam dole dokáží zkrášlit. Počínaje bělením, přes zužování až po vytvoření nové panenské blány. Netrapte se, jak vaše vagína vypadá. Důležité je, aby byla zdravá. Podobné starostí mívají i chlapi, ale už se vám snad stalo, že byste se vy sama s někým rozešla jenom proto, že na něm měl třeba malou pigmentovou skvrnku, nebo mu zahýbal lehce doleva?

Problémy se svěžestí

Jsou ženy, které odmítají orální sex kvůli tomu, že se zrovna neosprchovaly a jsou z celého dne upocené. Jenže právě muže leckdy vzrušuje, když vás cítí v celé vaší přirozenosti. Ale pokud byste se sprchovala jednou do týdne, obavy by byly na místě. Každopádně partnera mnohem víc odradíte, když ho k sobě nepustíte a přerušíte milostné hrátky proto, že se musíte nejprve umýt.

Dilema s ochlupením

Mít či nemít? Toť otázka, zda se patlat s depilacemi či epilacemi, nebo tomu nechat „volný průběh“, jak je teď moderní. Pak by se ale mohlo stát, že se partner v porostu nedokáže „trefit do terče“.

Zarůstání chloupků

K tomu asi není nic moc třeba dodávat, snad jen auuuu, bléééé, hnusné! A dohání nás to občas k šílenství. Navíc zarostou vždycky v tu nejméně vhodnou dobu.

Porod

Ačkoliv je ženské tělo úžasné a na příchod miminka se několik měsíců připravuje, děsí nás myšlenka, že jednou vyleze z něčeho, co je poměrně nepatrná dírka.

Bolestivá jízda na kole

Občas si říkáte, zda za to vůbec ty lekce spinningu na úzké a tvrdé sedačce stojí...

„Vajazzling“ neboli zdobení intimních partií

Nevíte, o co jde? Případně víte, ale zní vám to až absurdně? Dnes si ženy nechávají zdobit svůj klín krystalky a blyštivými kamínky. Podmínkou je brazilská depilace a pečlivé ošetření kůže. Můžete si to nechat aplikovat nejen na podbřišek, ale dokonce i na pysky. Partner má pak doma hotový poklad.

Vaginální suchost

Proč si někteří muži myslí, že není předehra nutností? Obzvláště s přibývajícími roky by neměla chybět.

„Queefing"

O co se jedná? O zvuk, který při milování vůbec nechcete slyšet. Když se penis zavádí do vagíny, občas se do ní dostane vzduch. Zbytek už si domyslíte.

Čůrání v podřepu

Tohle v našem výčtu nemůže chybět. Chlap ho de facto může klidně vytáhnout z okýnka autobusu, když to na něj přijde. Ženské trpí jen při představě, jaký záchod na ně kde vykoukne, ale jinak to zkrátka nejde. Navíc u čůrání v přírodě hrozí, že se vám tam zachytí klíště.

„Velbloud“ či „zařízlá kačena“

Některé džíny či legíny jsou tak těsné, že vám vytvoří v rozkroku tzv. velbloudí pysky. Jestli se nechcete stát středem pozornosti, raději si to hlídejte.

-šp-

Sdílejte článek
Štítky vagína

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.