Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5 jednoduchých tipů, jak levně vylepšit své oblečení

1/5: Noste své doplňky jiným způsobem
5 jednoduchých tipů, jak levně vylepšit své oblečení šátek

Šály a šátky se mají nosit jen kolem krku, že ano? Omyl! Přivázat třeba nějaký hezký šátek na poutko vaší kabelky je skvělý způsob, jak ji trochu oživit. Když přijde na doplňky, snažte se myslet kreativně — a jestli to znamená nosit náhrdelník jako náramek nebo připínat sponu do vlasů na košili, a udělat si tak novou brož, to už je zcela na vás.

2/5: Vyměňte knoflíky
5 jednoduchých tipů, jak levně vylepšit své oblečení knoflíky

Překvapující, ale funguje to skvěle – knoflíky dokážou říct o bundě nebo saku hodně. Takže jestli nemáte náladu dát za novou bundu zrovna balík peněz, můžete vyměnit stávající knoflíky, které vypadají nekvalitně a levně, za nějaké novější, které vás přijdou na pár korun.

3/5: Roztrhejte své džíny
5 jednoduchých tipů, jak levně vylepšit své oblečení džíny

Určitě máte ve skříni jedny džíny, které už vás prostě tolik neoslovují a z nějakého důvodu je moc nenosíte. Ale stály vás docela dost peněz a je vám líto je vyhodit. Co kdybyste je trochu zmodernizovali a zkusili je trošku potrhat? Na internetu najdete spoustu video návodů, jak to udělat, aby výsledek působil přiorzeně a dobře.

4/5: Vyměňte tkaničky
5 jednoduchých tipů, jak levně vylepšit své oblečení tkaničky

Určitě to znáte – botník plný bílých tenisek, které nosíte tak často, až vás omrzí. A až ten moment nastane, místo toho, abyste si šli koupit rovnou nové boty, zkuste si pořídit pouze nové tkaničky. Ty plné barev jsou nečekané a zábavné, ale i nové čisté bílé tkaničky dokážou z vašich tenisek udělat skoro nový pár. Koupíte je za pár korun, což je malá cena za velkou změnu.

5/5: Zkuste nášivky
5 jednoduchých tipů, jak levně vylepšit své oblečení nášivky

Ano, ten nový trend, kdy si na oblečení dáte několik vtipných nášivek, se vám může možná zdát jen pro mladé, ale když to uděláte s mírou – například přidáním jen jedné nášivky nějaké květiny na límec – dodá to vašemu kousku nový život. A můžete je sehnat i za pár kaček.

Reklama