Móda a krása

16. září 2016 04:15

Martina Čerňanská

5 jednoduchých tipů, jak levně vylepšit své oblečení

5 jednoduchých tipů, jak levně vylepšit své oblečení

Každý určitě už zažil ten pocit, kdy stojí před šatní skříní a všechno oblečení, co tam vidí, je nudné, nezajímavé a tzv. bez šťávy. Ale jen proto, že vám přijde váš šatník bez života a zastaralý, ho nemusíte hned měnit od základů. Zkuste místo toho některé z těchto jednoduchých a hlavně levných (nebo úplně bezplatných) tipů, jak oživit váš šatník a přivést staré kousky zpět k životu.

Noste své doplňky jiným způsobem

Šály a šátky se mají nosit jen kolem krku, že ano? Omyl! Přivázat třeba nějaký hezký šátek na poutko vaší kabelky je skvělý způsob, jak ji trochu oživit. Když přijde na doplňky, snažte se myslet kreativně — a jestli to znamená nosit náhrdelník jako náramek nebo připínat sponu do vlasů na košili, a udělat si tak novou brož, to už je zcela na vás.

Vyměňte knoflíky

Překvapující, ale funguje to skvěle – knoflíky dokážou říct o bundě nebo saku hodně. Takže jestli nemáte náladu dát za novou bundu zrovna balík peněz, můžete vyměnit stávající knoflíky, které vypadají nekvalitně a levně, za nějaké novější, které vás přijdou na pár korun.

Roztrhejte své džíny

Určitě máte ve skříni jedny džíny, které už vás prostě tolik neoslovují a z nějakého důvodu je moc nenosíte. Ale stály vás docela dost peněz a je vám líto je vyhodit. Co kdybyste je trochu zmodernizovali a zkusili je trošku potrhat? Na internetu najdete spoustu video návodů, jak to udělat, aby výsledek působil přiorzeně a dobře.

Vyměňte tkaničky

Určitě to znáte – botník plný bílých tenisek, které nosíte tak často, až vás omrzí. A až ten moment nastane, místo toho, abyste si šli koupit rovnou nové boty, zkuste si pořídit pouze nové tkaničky. Ty plné barev jsou nečekané a zábavné, ale i nové čisté bílé tkaničky dokážou z vašich tenisek udělat skoro nový pár. Koupíte je za pár korun, což je malá cena za velkou změnu.

Zkuste nášivky

Ano, ten nový trend, kdy si na oblečení dáte několik vtipných nášivek, se vám může možná zdát jen pro mladé, ale když to uděláte s mírou – například přidáním jen jedné nášivky nějaké květiny na límec – dodá to vašemu kousku nový život. A můžete je sehnat i za pár kaček.

Sdílejte článek
Štítky oděv

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.