zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

7 chyb, které děláme v převlékací kabince

1/7: Berete si do kabinky pouze jednu velikost
7 chyb, které děláme v převlékací kabince jeden kus

I když jste si naprosto jistá, jaká velikost je pro vás ta pravá, nic nezkazíte tím, když si vezmete pro jisotu ještě o jedno číslo větší či menší. Každá značka čísluje trošku jinak a hlavně – v kabince záleží na osvětlení a především kvalitě zrcadla. Může se vám totiž stát, že až si vybraný model obléknete doma, zjistíte, že přece jen byste ocenila právě tu druhou velikost.

2/7: Máte špatnou podprsenku
7 chyb, které děláme v převlékací kabince podprsenka

Pohodlí nade vše! Ano, to možná platí, ale rozhodně ne, když jdete nakupovat. Pokud si totiž vezmete např. sportovní podprsenku, všechny trička a košile nebudou jednoduše vypadat tak, jak by měly. Pokud se jí přece jen nechcete vzdát ani na nákupech, přihoďte ke svrškům i klasickou podprsenku, kterou budete k daným kouskům nosit. Kupovat si ji nemusíte, ale uvidíte tak výsledný efekt.

3/7: Zapomenete si sednout
7 chyb, které děláme v převlékací kabince sedět

Přemýšleli jste nad tím, k čemu jsou v převlékacích kabinkách ty malé židličky? Kdepak, nejsou na vaši kabelku, ale na to, abyste si ve zkoušeném oblečení sedli a zjistli tak, zda vás někdo něco netáhne nebo neškrtí.

4/7: Neobujete se
7 chyb, které děláme v převlékací kabince podpatky

Pokud si zkoušíte šaty nebo kalhoty, nezapomeňte se obout. Pokud máte v plánu k danému kousku nosit podpatky a vy zrovna máte na nohou tenisky, nebojte se říct si prodavačkám, aby vám nějaké univerzální půjčily. V každém obchodě několik takových párů mají, ale bohužel je někdy potřeba si je vyžádat. Není totiž nic horšího, než když si pořídíte krásný kousek a doma zjistíte, že vám nesedí délka k botám.

5/7: Nevyužíváte všechna zrcadla v kabince
7 chyb, které děláme v převlékací kabince multipanel

Ve spoustě kabinkách jsou zrcadla zavěšená na pantech a dá se s nimi hýbat. Využívejte této možnosti a různě si je nastavte. Díky tomu totiž zjistíte nejlépe, jak vám daný model sedí ze všech stran, aniž byste museli někoho žádat o konzultaci.

6/7: Nevyzkoušíte jiné osvětlení
7 chyb, které děláme v převlékací kabince osvětlení

Kabinky jsou nasvětlené tak, aby oblečení vypadalo dobře. A především je v nich vždy lehké přítmí. Vždy proto z kabinky vyjděte a najděte si v prodejně zrcadlo s jiným osvětlením. Nejenže např. zjistíte, že se vám model někde nepřirozeně boulí, ale i barevný odstín bude najednou vypadat trochu jinak...

7/7: Nevyfotíte se
7 chyb, které děláme v převlékací kabince selfie

Zrcadlo může občas zalhat, ovšem kamera nikdy. Udělejte si proto vždy selfie a v klidu si potom fotku prohlédněte. Získáte tak jiný úhel pohledu.

připravila: Martina Hrušková

reklama