7 šílených převleků na vánoční večírek

7 šílených převleků na vánoční večírek

Vánoční večírek je skvělou příležitostí, jak se setkat se svými kolegy na jiné než pracovní úrovni a ukázat se třeba i v trochu jiném světle. A hlavně v jiném oblečení. Jenže obléct se na takovou neformální párty není až tak lehké, jak se zdá. Každá žena asi chce na večírku zazářit a být neodolatelná. Někdy se to ale jaksi vymkne z rukou.

Vánoční stromeček

Proč na párty nezazářit rovnou jako rozsvícený vánoční stromek, že? Stačí si vzít delší zelený svetr, našít na něj zlatý řetěz, navěsit kouličky, případně další ozdoby, do jedné ruky vzít hvězdu, ruce nad hlavu a můžete vyrazit.

Vánoční polička

Na tomhle převleku se můžete opravdu vyřádit, ukázat všem svou kreativitu a vystavit na sebe třeba fotky celé rodiny. Navíc to perfektně funguje na posílení paží. Počítejte ale s tím, že dva nebo tři dny po večírku neudržíte ani hrnek s horkým čajem.

Sněhuláci

I tentokrát si vystačíte s obyčejným svetrem, který máte někde ve skříni a na který našijete dva sněhuláky. Ano, je to možná vtipné. Ale opravdu jste připravená na to, že si každý z kolegů bude chtít zatahat?

Vánoční kravaty

Každý muž má ve skříni pár kravat, které si nikdy nevezme - se sobíky, s Disney postavičkami... A i kdyby neměl, v období Vánoc je snadno seženete. Tohle je ideální způsob, jak je konečně využít. Stačí je přišít na svetr a můžete vyrazit.

Kouzelná víčka

A je tu další svetrový nápad. Stačí vám posbírat pár víček od limonád nebo piva a nalepit je na starší svetr do tvaru stromečku. Přidejte velkou mašli a je hotovo!

A zase ty stromečky

Ano, stromečky jsou lákavým převlekem. Tentokrát tu máme elegantnější variantu, ovšem opět celkem nepraktickou. Jen si zkuste v takových šatičkách plných kouliček na večírku sednout...

Kočičí Vánoce

Ano, i takhle můžete vyjádřit svou lásku ke kočkám. Stačí už jen vrnět...

Jak tedy ano?

Oblečení, ve kterém vyrazíte na vánoční večírek, by mělo odpovídat tomu, v jaké firmě pracujete a jaké v ní máte postavení. Někdo si může dovolit vyrazit v opravdu originálním oblečku, pro někoho bude ideální halenka a kalhoty. Každopádně, elegantním oblečením nikdy nic nezkazíte. Ale protože jde o vánoční večírek, nemusíte se tentokrát bát i trochu se odvázat.

Co si na sebe na večírek konkrétně obléct vám poradí stylistka Bětka Pěkná ze ZOOTu, kterou můžete každou sobotu vidět v pořadu NEW LOOK na Prima love. Podívejte se na VIDEO.

Sdílejte článek
Štítky Vánoce Walt Disney svetr Zoot

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.