Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Andělská barva aneb zahalte se do bílé

Bílá barva k létu jednoznačně patří. Některé ženy se jí obávají, ale je to naprosto zbytečné. Bílá sluší všem! Vybrali jsme pro vás pár kousků, které byste v obchodech neměla minout.
Vydáno: 08.05.2016, Martina Hrušková
Zahalte se do bílé
Zahalte se do bílé Autor: archiv Mango
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bílá je spolu s černou tou nejuniverzálnější barvou. Dá se totiž skvěle nosit samotná nebo lze naopak kombinovat s jakoukoliv jinou barvou. Navíc sluší všem bez rozdílu.

H&M, džíny 999 Kč Foto: H&M, džíny 999 Kč, Foto: archiv H&M

Bílá barva je spojována s představou čistoty a nevinnosti, je symbolem nových začátků. Působí svěže a mladistvě, rozjasňuje, ubírá na věku, je jednoduchá a elegantní. Nejlépe vypadá na opálené pokožce. Proto neodmyslitelně patří k létu, kdy naše kůže získává bronzový nádech a bílé oblečení s ní tak tvoří krásný kontrast.

Esprit, šaty vlevo 1699 Kč, vpravo 1999 Kč Foto: Esprit, šaty vlevo 1699 Kč, vpravo 1999 Kč, Foto: archiv Esprit

Vůbec se nemusíte bát celá se zahalit do bílé. Vyhrát si můžete s různými délkami, zvolit kratší top a kalhoty s vysokým pasem v kombinaci s delším sakem. Nebo obléct bílé šaty a doplnit je delším kardiganem nebo naopak kratší bundičkou. Velkou službu vám prokážou doplňky, které dokážou krásně rozzářit bílý outfit. Výrazný dlouhý náhrdelník protáhne siluetu, stejně tak delší šátek v kontrastní barvě. Vzhled rozzáří také klobouky, obuv nebo zajímavá kabelka.

Deichmann, 399 Kč Foto: Deichmann, 399 Kč, Foto: archiv Deichmann

Deichmann, 699 Kč Foto: Deichmann, 699 Kč, Foto: archiv Deichmann

V letošních módních kolekcích se objevuje celá škála produktů v bílé barvě, od šatů přes lacláče, sukně, šortky, topy po obuv, kabelky a doplňky.

H&M, pouzdrová sukně 899 Kč Foto: H&M, pouzdrová sukně 899 Kč, Foto: archiv H&MMango, 899 Kč Foto: Mango, 899 Kč, Foto: archiv: MangoEsprit, 1699 Kč Foto: Esprit, 1699 Kč, Foto: archiv Esprit

Článek je zařazen v: móda, Bílá, léto, čistota, andělská bílá, fashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama