Móda a krása

8. května 2016 04:20

Martina Čerňanská

Andělská barva aneb zahalte se do bílé

Bílá barva k létu jednoznačně patří. Některé ženy se jí obávají, ale je to naprosto zbytečné. Bílá sluší všem! Vybrali jsme pro vás pár kousků, které byste v obchodech neměla minout.

Bílá je spolu s černou tou nejuniverzálnější barvou. Dá se totiž skvěle nosit samotná nebo lze naopak kombinovat s jakoukoliv jinou barvou. Navíc sluší všem bez rozdílu.

H&M, džíny 999 Kč, Foto: archiv H&M

Bílá barva je spojována s představou čistoty a nevinnosti, je symbolem nových začátků. Působí svěže a mladistvě, rozjasňuje, ubírá na věku, je jednoduchá a elegantní. Nejlépe vypadá na opálené pokožce. Proto neodmyslitelně patří k létu, kdy naše kůže získává bronzový nádech a bílé oblečení s ní tak tvoří krásný kontrast.

Esprit, šaty vlevo 1699 Kč, vpravo 1999 Kč, Foto: archiv Esprit

Vůbec se nemusíte bát celá se zahalit do bílé. Vyhrát si můžete s různými délkami, zvolit kratší top a kalhoty s vysokým pasem v kombinaci s delším sakem. Nebo obléct bílé šaty a doplnit je delším kardiganem nebo naopak kratší bundičkou. Velkou službu vám prokážou doplňky, které dokážou krásně rozzářit bílý outfit. Výrazný dlouhý náhrdelník protáhne siluetu, stejně tak delší šátek v kontrastní barvě. Vzhled rozzáří také klobouky, obuv nebo zajímavá kabelka.

Deichmann, 399 Kč, Foto: archiv Deichmann

Deichmann, 699 Kč, Foto: archiv Deichmann

V letošních módních kolekcích se objevuje celá škála produktů v bílé barvě, od šatů přes lacláče, sukně, šortky, topy po obuv, kabelky a doplňky.

H&M, pouzdrová sukně 899 Kč, Foto: archiv H&MMango, 899 Kč, Foto: archiv: MangoEsprit, 1699 Kč, Foto: archiv Esprit

Sdílejte článek
Štítky léto móda fashion Bílá jistota

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.