Móda a krása

16. března 2016 04:20

Lucie Průchová

Ashley Graham: Holka krev a mlíko, která fotí na titulky prestižních časopisů

Jak sama říká: "Rozhodně nenechám ostatní lidi, aby určovali, co mám dělat a čím se mám živit na základě velikosti mých boků."

„Hubnutí jsme řekla NE už na začátku své kariéry. Tehdy mi agentka jedné nejmenované modelingové agentury řekla: ´Pokud shodíte pár desítek kilo, mohla byste být nejvyhledávanější a nejlépe placená modelka.´ Moje máma se na tuto dámu jen podívala, začala se smát a odpověděla jí: ´Moje dcera pro vás pracovat nebude.´ To mi dodalo hodně sebedůvěry, protože pokud si moje máma nemyslela, že bych měla zhubnout, pak jsem samozřejmě nemusela.“

„Přesto, že mi ještě několik modelingových agentur doporučilo, abych zhubla, nikdy jsem se k tomu neodhodlala, jsem takhle spokojená, váhu si držím – už sedm let vážím pořád stejně.“

Ashley Graham je nádherná modelka nadměrných velikostí s něžným obličejem a krásnými tmavými vlasy. Předvádí a fotí plavky i spodní prádlo.

Modelka o sobě prohlašuje, že miluje křivky svého těla a nebojí se je ukázat.

"Vím, že mé křivky jsou sexy a chci, aby všichni věděli, že nevidím žádný důvod k tomu je skrývat. Mé tělo si zaslouží, abych se s ním chlubila," říká.

Tuto krásku z Lincolnu, hlavního a zároveň druhého největšího města amerického státu Nebraska, objevili v obchodním centru. S modelingem začala už ve svých dvanácti letech.

Fotila i pro Vogue a Glamour.

Sdílejte článek
Štítky časopis Vogue Nebraska Glamour Ashley Grahamová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.