zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Bavlněné, krajkové nebo tanga: Co o vás prozradí vaše spodní prádlo?

Co o vás prozradí vaše spodní prádlo?
Autor: istock.com Co o vás prozradí vaše spodní prádlo?
Kalhotky sice nejsou vidět, přesto o své nositelce řeknou víc, než by si možná přála.

reklama

„Měj na sobě vždy spodní prádlo, co kdyby tě srazilo auto a musela jsi jet do nemocnice?“ říkávala moje babička. Ano, čisté prádlo bez děr prozradí, že je nositelka čistotná a pořádkumilovná, což jsou ceněné vlastnosti. Spodní prádlo ale už dávno není jen funkční část spodního ošacení. Moderní žena od něj čeká nejen praktičnost, ale i pohodlnost, atraktivní vzhled a kvalitní materiál. A to, jaký typ spodního prádla zvolíme, také říká, jací jsme.

Bavlněné bikiny

Jako dítě jste se snažila, aby se nikdo kolem vás necítil osamělý, a stejně emaptický člověk jste i dnes. Když vaši přátelé potřebují radu, přijdou jako první za vámi, protože vědí, že budete upřímná, ale citlivá. Milujete smích víc než cokoliv jiného, což je skvělé, protože vaše chechtání dokáže vyvolat úsměv na tváři ostatním.

Boyshorts

Ráda se mazlíte, a když je přítel v nouzi, jste první, kdo nabídne podporu. Jste dobrá v sestavování rozpočtů a v hospodaření s penězi, ale máte tendence ztrácet pojem o čase, takže se vám často stává, že chodíte pozdě. Naštěstí máte velký úsměv a nekonečné množství pozitivní energie, takže vám to lidé docela rádi rychle odpustí.

Kalhotky s vysokým pasem

Když dojde na pití, dáte přednost dobré whisky před sklenicí piva. Často se cítíte, jako byste se narodila ve špatné době. Například sotva poznáte všechny současné pop hvězdičky, ale výborně znáte herce a další důležité osobnosti minulých dekád. Dovádění na sociálních sítích považujete za hloupost, líbí se vám věci, které mají starou duši. Vaší nejoblíbenější rtěnkou je červená, která vám dává úžasný pocit sebejistoty, kdykoliv ji použijete.

Tanga

Jste velmi ambiciózní. Jakmile upřete oči na cíl, ať už je to v kariéře, nebo v osobním životě, nic vás od jeho dosažení nedokáže odradit. I když zažijete nepohodlí, abyste se k němu dostala, stejně za ním půjdete. Vaši horlivost ale vyvažuje velké množství lásky, které dáváte své rodině a přátelům. Všichni si myslí, že jste jeden z nejvyrovnanějších lidí, které znají.

Krajkové

Do všeho, co děláte, se snažíte přidat jistou eleganci. Sophia Loren je vaše ikona, přesto ve stylu hledáte raději vždy svou vlastní cestu, než abyste slepě někoho následovala. Věříte, že styl by měl jít ruku v ruce s praktičností, a nikdo vás nenachytá na deseticentimetrových podpatcích, pokud nebudou skutečně pohodlné.

Spodní prádlo s textem

Stále máte stejné množství energie, jak jste mívala, když vám bylo dvacet. Lidé o vás pravidelně říkají, že jste „temperamentní“, „roztomilá“ a „rozkošná“. Sice se tváříte, že vám to není příjemné, ale ve skutečnosti si to vychutnáváte. Milujete poslouchání rádia a znáte určitě polovinu textů songů, které jsou v současné době na předních příčkách hitparád. Nikdy jste neprošla kolem psa, aniž byste ho pohladila.

Babiččiny kalhotky

Tyhle kalhotky starého střihu jsou pohodlné, i když se na první pohled může zdát opak. Budete je oblékat zas a znovu, ale pouze ty, které jsou pohodlné a nepříliš drahé. Zato si jich pořídíte velké množství, protože jste marnotratná. Ráda se dobře oblékáte, a i když si vybíráte levnější kousky, máte jich víc, než je třeba.

Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás – podle znamení zvěrokruhu

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás kozoroh

Vy jste tradicionalista. Potřebujete k sobě kabelku elegantní, klasickou a nadčasovou. Určitě volte jednobarevnou a vyhněte se křiklavým odstínům.

reklama

Související témata: kalhotky , povaha , tanga , charakter , sodní prádlo

reklama

Přečtěte si také

reklama