Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Boty na platformě: proč alespoň jedny vlastnit + nákupní tipy

Milujeme platformy! Plní funkci jako podpatky, krásně nám produlužují nohy, máme díky nim ladnější krok a hlavně (!) nás tolik nebolí večer nohy, jako kdybychom obuly jehly.
Vydáno: 18.05.2016, Martina Hrušková
Inspirace na nákupy - boty na vysoké platformě
Inspirace na nákupy - boty na vysoké platformě Autor: archiv Urbanlux.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Platformy a vůbec podpatky se poprvé objevily  už ve starověkém Řecku. Tento typ obuvi se potom do módy vrátil koncem 16. století v podobě pantoflů na hodně vysokých platformách. Měřily dokonce až 60 centimetrů. Zajímavostí je, že žena na nich nebyla schopná chodit sama, potřebovala pomoc služebné.

Vysoké platformy jsou oblíbené dodnes, ale samozřejmě v modernizované podobě. Na platformách se chodí výrazně lépe než na podpatcích, poskytují větší stabilitu, vizuálně prodlouží nohy a působí žensky.

Boty na platfomě jsou k dostání v neuvěřitelném množství provedení: korkové, slaměné, konopné nebo kombinující vícero různých materiálů. Seženete jak úplně jednoduché, co se týče zdobení, tak i výraznější – některé sandálky zdobí perforace, přezky či pásky, některé mají metalickou povrchovou úpravu, jiné zase zajímavé prošívání. A barvy? Určitě nezkazíte nic klasikou v podobě černé, béžové, či tmavě modré. Ale nebojte se ani výraznějších barev – je léto, tak kdy jindy, no ne? :)

Prohlédněte si naši obsáhlou fotogalerii a vyberte si:

Martina podpis Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama