Móda a krása

15. července 2016 04:40

Martina Čerňanská

Budou vám slušet krátké vlasy? Jednoduchý trik, jak to zjistit

Znáte to staré pořekadlo: dlouhé vlasy, krátký rozum? No, ona inteligence asi s vlasy úplně tak souviset nebude a ze své zkušenosti vím, že i dlouhovlásky jsou někdy chytré jak opice.

Obecně stále platí, žena = dlouhé vlasy. Všechny princezny v pohádkách jsou dlouhovlasé a neznám malou holku, která by dobrovolně chtěla být ostříhaná na kluka. V dospělosti se to ovšem trochu mění. Krátký sestřih dokáže být zatraceně sexy a to dokazují i mnohé celebrity jako Michelle Williams, Emma Watson nebo Halle Berry. Bohužel ne každý je ten správný typ na krátké vlasy. A protože tento krok – zkrátit si radikálně vaši dlouho pěstovanou hřívu – je poměrně zásadní, ukážeme vám jednoduchý trik, jak si ověříte, zda k vašemu obličeji krátké vlasy budou pasovat. Stačí změřit dělku mezi vaší bradou a ušním lalůčkem přesně tak, jak vidíte na obrázku níže. Pokud jste naměřili méně jak 5,5 cm, jste ten pravý typ na účes z krátkých vlasů. Pokud jste naměřili více, doporučuje se délka vlasů delší. A pokud zjistíte, že ne, a přesto chcete tuto změnu vyzkoušet, říkám: jděte do toho! Jsou to "jen" vlasy a dříve či později zase dorostou, to je jistota.

Jednoduchý trik, jak zjistíte, jestli vám budou slušet krátké vlasy; foto: All


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.