zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Budou vám slušet krátké vlasy? Jednoduchý trik, jak to zjistit

Budou vám slušet krástké vlasy? Jednoduchý trik, jak to zjistit
Autor: profimedia.cz Budou vám slušet krástké vlasy? Jednoduchý trik, jak to zjistit
cernanm , Vydáno: 15.07.2016
Znáte to staré pořekadlo: dlouhé vlasy, krátký rozum? No, ona inteligence asi s vlasy úplně tak souviset nebude a ze své zkušenosti vím, že i dlouhovlásky jsou někdy chytré jak opice.

reklama

Obecně stále platí, žena = dlouhé vlasy. Všechny princezny v pohádkách jsou dlouhovlasé a neznám malou holku, která by dobrovolně chtěla být ostříhaná na kluka. V dospělosti se to ovšem trochu mění. Krátký sestřih dokáže být zatraceně sexy a to dokazují i mnohé celebrity jako Michelle Williams, Emma Watson nebo Halle Berry. Bohužel ne každý je ten správný typ na krátké vlasy. A protože tento krok – zkrátit si radikálně vaši dlouho pěstovanou hřívu – je poměrně zásadní, ukážeme vám jednoduchý trik, jak si ověříte, zda k vašemu obličeji krátké vlasy budou pasovat. Stačí změřit dělku mezi vaší bradou a ušním lalůčkem přesně tak, jak vidíte na obrázku níže. Pokud jste naměřili méně jak 5,5 cm, jste ten pravý typ na účes z krátkých vlasů. Pokud jste naměřili více, doporučuje se délka vlasů delší. A pokud zjistíte, že ne, a přesto chcete tuto změnu vyzkoušet, říkám: jděte do toho! Jsou to "jen" vlasy a dříve či později zase dorostou, to je jistota.

 

Jednoduchý trik, jak zjistíte, jestli vám budou slušet krátké vlasy Foto: Jednoduchý trik, jak zjistíte, jestli vám budou slušet krátké vlasy; foto: All

reklama

Související témata: krátké vlasy , dlouhé vlasy , Halle Berry , krátký sestřih , Michelle Williams , Emma Watson

reklama

Přečtěte si také

reklama