zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Chcete delší vlasy? 6 potravin pro rychlejší růst

1/6: Losos
delší vlasy - losos

Losos je chutná ryba, kterou lze upravit na tisíc způsobů, je přímo nabitá vitaminem D a proteiny, které růst vlasů podpoří. Obsahuje i omega-3 mastné kyseliny, které zaručí, že vaše vlasy budou pěkně zdravé a lesklé.

2/6: Žlutá paprika
delší vlasy - žlutá paprika

Tahle zelenina obsahuje až pětkrát víc vitaminu C než citrony, což je dobrá zpráva i pro období chřipek. Vitamin C posiluje vlasové kořínky a brání zvýšené lámavosti vlasů.

3/6: Vejce
delší vlasy - vejce

Vajíčka obsahují hodně bílkovin, ale i lecitin, selen, vitaminy skupiny B – např. pro vlasy prospěšný biotin, který pomáhá proti padání vlasů.

4/6: Slunečnicová semínka
delší vlasy - semínka

Kromě zajímavé chuti obsahují hodně vitaminu E, který zajistí dobré prokrvení vlasové pokožky a tím i zvýšený růst vlasů.

5/6: Avokádo
delší vlasy - avokádo

Dužina obsahuje kvalitní tuky: kyselinu palmitovou, linolovou. Je bohaté na minerální látky i vitamin B. Je skvělé do salátu, ale i jen tak, nakrájené na plátky, osolené a opepřené. Podobně jako z vajíček si můžete i z avokáda udělat masku – rozmixujete ho se zakysanou smetanou a nanesete na 15 minut na vlasy. Pak omyjte běžným způsobem.

6/6: Oříšky
delší vlasy - ořechy

Dejte si hrst oříšků denně a vaše vlasy si budou libovat v dostatku biotinu, který vaše vlasy nabudí k růstu. Nejvíce ho obsahují mandle.

reklama