Chcete mít dlouhodobě hydratovanou a svěží pleť? Můžete získat speciální ošetření zadarmo!

Prima Ženy a časopis Health&Beauty pro vás připravili speciální projekt ve spolupráci s primářkou Ústavu lékařství a kosmetiky. Zapojte se, a pokud MUDr. Miroslava Pelechová vybere právě vás, získáte zdarma ošetření pleti pomocí přístroje Vital Injector v Ústavu lékařství a kosmetiky.

Jaké jsou podmínky?

Zlepšení kvality pleti pomocí přístroje Vital Injector může absolvovat žena, která:

- je ve věku 45 a více let

- nebojí se podstoupit estetický zákrok (po ošetření přístrojem nejsou žádné zdravotní komplikace, takže se nemusíte bát)

- nemá za sebou žádný estetický ani plastický zákrok v oblasti obličeje

- má dostatek času na ošetření

- zákroky a ošetření podstoupí zdarma, avšak s podmínkou prezentace proměny v časopisu Health&Beauty a poskytnutí práv na další využití

Co vás čeká, pokud budete vybrána

Nejprve si vás vyfotografujeme, jak vypadáte před proměnou. Poté proběhne indikace lékařkou MUDr. Miroslavou Pelechovou a následně začátkem dubna procedury, které omladí váš vzhled. Na závěr absolvujete ještě jedno focení.

Chcete se nechat zdarma ošetřit unikátním přístrojem Vital Injector?

Pokud splňujte podmínky uvedené výše, pošlete nám fotku svého obličeje nejpozději do 15. března. Nezapomeňte zároveň uvést i své kontakty, abychom se s vámi mohli spojit v případě, že budete pro proměnu vybrána.

Kontakty můžete psát a fotografie nahrávat ZDE.

Svou účastí souhlasíte, že v případě, že omlazení podstoupíte, s vámi budeme moci natočit video a pořídit fotografie, které budou publikovány v časopisu Health&Beauty a na webu Prima Ženy a případně dalších webech a sociálních sítích využívaných FTV Prima.

Seznamte se: Vital Injector

VITAL INJECTOR™ SYSTEM NABÍZÍ DALŠÍ MOŽNOSTI HLOUBKOVÉ A DLOUHODOBÉ HYDRATACE KŮŽE. DÍKY SVÝM JEDINEČNÝM VLASTNOSTEM SI ZÍSKÁVÁ ZNAČNOU POPULARITU.

Co to je

Přístroj Vital Injector™ je řízen integrovaným počítačem a primárně je určen k plošné aplikaci stabilizované kyseliny hyaluronové –
Restylane Vital a Restylane Vital Light mikrojehlami do lékařem stanovené hloubky kůže v přesně definovaném množství.

Čím je výjimečný

Jako jediný systém na trhu využívá vakuum, kdy přístroj nasaje vybranou oblast pokožky, do které je aplikován materiál prostřednictvím pěti mikrojehel 31G.

Přístroj nabízí efektivní řešení pro:

oči - Jediná metoda, která se dá aplikovat na spodní a horní víčko, díky čemuž dochází k minimalizaci vrásek v okolí očí.

obličej - Díky možnosti nastavení přesného dávkování dochází k rovnoměrnému ošetření bez navýšení objemu. Jedinečné ošetření tváří a čela.

krk a dekolt - Přístroj jako jediný na trhu využívá vakuum, kdy se nasaje vybraná oblast pokožky, do které jsou aplikovány Restylane SkinboostersTM. Vakuum omezuje vznik modřin a bolestivost aplikace.

V průběhu několika minut je důkladně ošetřena pokožka obličeje nebo krku, dekoltu či hřbetů rukou pomocí několika set řízených vpichů. Lékař volí režim přerušované či kontinuální aplikace a podle potřeby nastavuje hloubku aplikace až do 5 mm, dále si volí velikost jednotlivých dávek, rychlost aplikace či sílu vakua. Vakuum oddálí vrchní část pokožky od cévního zásobení, čímž se snižuje možnost napíchnutí cévek a zvyšuje tak bezpečnost ošetření. Použití vakua působí i anesteticky, snižuje bolestivost zákroku. Přístroj je určený k aplikaci přípravků řady Restylane Skinboosters™ (Restylane Vital / Restylane Vital Light), k omlazení pleti, k obnovení hydratace, zlepšení pružnosti, kvality a struktury pleti.

Názor odborníka:

„Jeho zásadní výhoda spočívá v možnosti nastavit dávku aplikovanou na 1 vpíchnutí (standardně 5–30 μl na 5 mikrojehel). Tato velmi malá dávka je navíc díky injektoru aplikovaná do přesné hloubky, čímž se nám podaří pokrýt celou ošetřovanou plochu zcela rovnoměrně. Tak dosáhneme téměř dokonalé hydratace bez navyšování objemu ošetřené zóny,“ vysvětluje MUDr. Miroslava Pelechová z Ústavu lékařství a kosmetiky

Prolistujte si jedno číslo časopisu Health&Beauty zdarma:

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima kosmetika časopis pokožka vakuum

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.