Co když, úplně poprvé, dokáže přípravek péče o pleť kompenzovat vliv menopauzy na stárnutí?

Laboratoře Vichy, experti na zdraví pleti, zanalyzovaly vliv hormonů na pleť žen a přicházejí jako první s Kompenzujícím komplexem, který potlačuje vliv menopauzy na stárnutí pleti. Formule přípravku přeměňuje všechny úrovně pleti a navrací jí její mladistvější vzhled.

Během menopauzy množství hormonů klesá a stárnutí pleti se zrychluje. V této souvislosti Vichy identifikovalo vliv hormonu DHEA, který je schopný ovlivnit všechny aspekty mladistvějšího vzhledu. Unikátní komplex aktivních látek, který kompenzuje úbytek tohoto hormonu v pleti, působí na všechny projevy spojené s hormonálním stárnutím.

Pro-Xylane jako zdroj pevnosti a hutnosti pleti, Hepes regeneruje buňky a přeměňuje hrubý povrch pleti, Hydrovance pro dokonalou hydrataci pleti a Hedione vyhlazuje pleť, dodává jí komfort a pružnost.

Klinické známky stárnutí pleti jsou potlačeny, pleť se zdá hutnější, více pružná, vyplněná, kontury jsou vyrýsované, vzhled pleti sjednocený a zářivý.

Řada se skládá ze 3 přípravků: 2 krémů a 1 séra

Pokroková remodelační péče pro normální až smíšenou pleť nabízí jemnou a krémovou texturu. Lehce se roztírá a dodává pleti intenzivní svěžest, hebkost a hloubkovou hydrataci. Bílá mikro-perleť rozjasňuje vzhled pleti.

Pokroková remodelační péče pro suchou pleť má příjemnou, jemnou a zároveň intenzivně hydratační texturu, která dodává pleti lipidy pro kompenzaci její suchosti. Bohatá textura je nemastná a nelepí, vstřebává se do pleti a zanechává ji ultra-jemnou a bez lesku.

Pokrokové remodelační sérum svěží jako gel a komfortní jako emulze. Díky své lehké konzistenci se již během aplikace vstřebává do pleti a okamžitě zanechává pocit svěžesti. Nelepí a nezanechává mastný finiš. Pleť je hydratovaná a díky jemné zlaté mikro-perleti rozjasněná.

Speciální výběr parfemací nabízí i unikátní smyslový zážitek. Zelené a květinové nóty v kombinaci s jablky a zeleným čajem s kosatci a jasmínem kulminují ve vybranou vůni pižma a fialek.

Trápí vás problémy spojené se stárnutím pleti? Poraďte se s odborníky.

Své otázky můžete psát ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.