Co když, úplně poprvé, dokáže přípravek péče o pleť kompenzovat vliv menopauzy na stárnutí?

Laboratoře Vichy, experti na zdraví pleti, zanalyzovaly vliv hormonů na pleť žen a přicházejí jako první s Kompenzujícím komplexem, který potlačuje vliv menopauzy na stárnutí pleti. Formule přípravku přeměňuje všechny úrovně pleti a navrací jí její mladistvější vzhled.

Během menopauzy množství hormonů klesá a stárnutí pleti se zrychluje. V této souvislosti Vichy identifikovalo vliv hormonu DHEA, který je schopný ovlivnit všechny aspekty mladistvějšího vzhledu. Unikátní komplex aktivních látek, který kompenzuje úbytek tohoto hormonu v pleti, působí na všechny projevy spojené s hormonálním stárnutím.

Pro-Xylane jako zdroj pevnosti a hutnosti pleti, Hepes regeneruje buňky a přeměňuje hrubý povrch pleti, Hydrovance pro dokonalou hydrataci pleti a Hedione vyhlazuje pleť, dodává jí komfort a pružnost.

Klinické známky stárnutí pleti jsou potlačeny, pleť se zdá hutnější, více pružná, vyplněná, kontury jsou vyrýsované, vzhled pleti sjednocený a zářivý.

Řada se skládá ze 3 přípravků: 2 krémů a 1 séra

Pokroková remodelační péče pro normální až smíšenou pleť nabízí jemnou a krémovou texturu. Lehce se roztírá a dodává pleti intenzivní svěžest, hebkost a hloubkovou hydrataci. Bílá mikro-perleť rozjasňuje vzhled pleti.

Pokroková remodelační péče pro suchou pleť má příjemnou, jemnou a zároveň intenzivně hydratační texturu, která dodává pleti lipidy pro kompenzaci její suchosti. Bohatá textura je nemastná a nelepí, vstřebává se do pleti a zanechává ji ultra-jemnou a bez lesku.

Pokrokové remodelační sérum svěží jako gel a komfortní jako emulze. Díky své lehké konzistenci se již během aplikace vstřebává do pleti a okamžitě zanechává pocit svěžesti. Nelepí a nezanechává mastný finiš. Pleť je hydratovaná a díky jemné zlaté mikro-perleti rozjasněná.

Speciální výběr parfemací nabízí i unikátní smyslový zážitek. Zelené a květinové nóty v kombinaci s jablky a zeleným čajem s kosatci a jasmínem kulminují ve vybranou vůni pižma a fialek.

Trápí vás problémy spojené se stárnutím pleti? Poraďte se s odborníky.

Své otázky můžete psát ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.