Móda a krása

6. července 2017 07:30

Anna Kopečková

Co o vás prozradí tvar vašeho chodidla?

Co o vás prozradí tvar vašeho chodidla?

Čtení z ruky provází lidstvo už od nepaměti. Lidé prostě touží objevit svou budoucnost, vědět, co je čeká. Málokdo však ví, že i chodidla mají podobnou schopnost. Tvar nohou může skutečně posloužit k odhalení zajímavých věcí o vaší osobnosti. Máme pro vás 10 různých typů nohou. Ke každému z nich se váží jedinečné vlastnosti. Který prst na noze máte nejdelší? Máte mezi některými prsty mezeru? Jak velký máte malíček? A dokážete s ním hýbat nebo ne?

Protáhlá noha

Noha vypadá úzká a protáhlá, protože prsty jsou rovné, natažené a jsou blízko u sebe. Palec je největší, každý další prst je o kousek kratší.

Lidé s tímto typem nohy si cení soukromí a jsou to velcí tajnůstkáři. Kromě toho mají sklony být impulzivní a trpí náhlými změnami nálady.

Mezera mezi druhým a třetím prstem

Tito lidé vědí, jak oddělit své emoce od každodenního života. V důsledku toho je pro ně vše, co vyžaduje emocionální odstup, velmi jednoduché.

Řecké chodidlo

Také známé jako plamenná noha. Nejcharakterističtějším rysem člověka, který má tento typ nohy je délka ukazováčku, který je delší než palec.

Lidé s řeckými chodidly jsou nadšení životem a motivovaní, což umí přenést i na lidi kolem sebe. Řecké chodidlo je běžné u umělců a sportovců, tedy u lidí, kteří jsou kreativní a zaměření na výkon, stejně jako u mluvčích, řečníků a inovátorů.

Římské chodidlo

Je nejčastějším typem nohy. Palec je největší, prsty přiměřené a stejně dlouhé.

Lidé s tímto typem nohy mají tendenci být velmi otevření a společenští. Také jsou charismatičtí, takže jsou výbornými veřejnými mluvčími a hlasateli, stejně jako se jim daří v obchodě.

Malíčkem nelze hýbat

Lidé, kteří neumí samovolně pohnout malíčkem na noze, upřednostňují rutinu a řád, aby měli pocit bezpečí. Jsou velmi spolehliví a loajální, což je dělá skvělými společníky.

Malíček se pohybuje

Na rozdíl od předchozích, lidé, kteří dokáží hýbat malíčkem, pořád potřebují ve svém životě nějaké změny, ty je posouvají dál. Rutina a pevný řád je dělá nešťastnými, naopak věčná touha po změnách dělá jejich život velmi dobrodružný. Tito lidé se také velmi rychle nudí, takže někdy udělají něco velmi dramatického, aby se zabavili.

Maličký malíček

Lidé, kteří mají velmi malé malíčky a ještě k tomu nízko posazené, mají tendenci být vzpurní a dělat si věci vlastním způsobem. Jsou obecně velmi nekonvenční a nedrží se zaběhaných metod a postupů.

Obdélníkové chodidlo

Pokud jsou všechny prsty téměř stejně dlouhé, pak můžeme o dané osobě říct, že má obdélníkovou nohu, které se také říká rolnická.

Lidé s tímto typem nohy dokáží zachovat chladnou hlavu a umí si vše dobře spočítat, když jde o důležité rozhodování. Proto jsou velmi spolehliví a praktičtí.

Nakloněný prostředníček

Tito lidé raději plánují vše dopředu. V důsledku toho mají vše obvykle velmi dobře zorganizováno a situaci mají vždy pod kontrolou, bez ohledu na to, do jakých problémů se dostanou.

Ukazováček je u kořene velmi úzký

Pokud má někdo kořen ukazováčku ve srovnání s bříškem velmi úzký, je pravděpodobné, že jde o člověka velmi expresivního. Rád věci zveličuje, má sklon si vymýšlet. Když má tento člověk dobrou náladu, vyzařuje z něj a dokáže tak rozveselit všechny okolo. Pokud má však špatnou náladu, je nejraději sám, protože v takovém okamžiku lidi kolem sebe nesnese.

-lk-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.