zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Co o vás vypovídají vaše džíny? Překvapivě víc, než jste si možná mysleli

Co o vás vypovídají vaše džíny? Překvapivě víc, než jste si mysleli
Autor: istock.com Co o vás vypovídají vaše džíny? Překvapivě víc, než jste si mysleli
cernanm , Vydáno: 15.10.2017
Napadlo vás někdy, že střih vašich džínů vypovídá mnohé o vašem životě a povaze? Grace Helbig, youtuberka, moderátorka a herečka pro vás připravila stručný přehled, u kterého se nejen pobavíte, ale možná i zamyslíte!

reklama

Úzké džíny (skinny)

Jste trendy, cool, jdete s dobou a taky jste plní guacamole a pochyb o sobě samých. Sice nechcete, aby se vám lidé dívali na zadek, ale zároveň jim v tom nebráníte. Máte v oblibě margarity (dáváte si je bez soli, a to i přesto, že tu sůl zoufale chcete) a váš profil na Tinderu má status něco jako „moc ráda se bavím ve společnosti“. Ovšem při posledním výletu do společnosti jste se zdržela pouhých pět minut, vyfotila se a vystavila to na Instagram, abyste se poté odebrala na manikúru a do restaurace na mexickém tržišti. Oddaně a pravidelně vystavujete fotky na Pinterestu a neodoláte dobrému jídlu anebo Starbucks. Taky se zajímáte o světové dění a charitu, jenomže je velmi těžké se těmto věcem věnovat, když má Zara posezonní výprodej. (Jsem upřímná, takže přiznávám, že taky nosím těsné džíny a jsem plná guacamole.)

PŘEČTĚTE SI: JAKÉ DŽÍNY SE NOSILY V ROCE, KDY JSTE SE NARODILA?

Džíny se širšími nohavicemi (bootcut)

Jsou jako jižanské vaječné rolky a mozzarelové tyčinky: sice je to trochu exotická, ale stále bezpečná kombinace. Pokud nosíte tento druh kalhot, jste buď třicetiletá mamka z Marylandu, která po delší době vyrazila na páteční noční tah, jelikož už přestala kojit, nebo farmářka, jež si potřebuje nohavicemi zakrýt jinak striktně pracovní boty. Jestliže by tak neučinila, hrozilo by, že by do tlam zaostalých zvířat odlétávaly kousky bláta.

Rovné dříny H&M 999 Kč, džíny do zvonu Mango 899 Kč, skinny džíny H&M 1299 Kč  Foto: Rovné dříny H&M 999 Kč, džíny do zvonu Mango 899 Kč, skinny džíny H&M 1299 Kč. Foto: archiv značek

Džíny do zvonu (flared)

No, nejsem si úplně jistá, že ten, kdo je má v oblibě, by si tuto knihu koupil. Myslím si, že je mnohem lepší dát přednost zvonkohrám anebo křišťálovým lustrům. Nemyslete si o mně, že jsem zlá. Jednou jsem v Sedoně utratila sto dolarů za léčivé krystaly, protože mi tam jedna paní řekla, že by „mohly“ utišit mou úzkost. Tady je jeden podnikatelský nápad: dámské džíny s mega nohavicemi do zvonu a rozkrokem, který je lemován krystaly. Přemýšlejte o Tom!

Džíny rovného střihu (straight)

Jasná homosexuální orientace. Případně jste úspěšná ve svém intelektuálním zaměstnání, kterému věnujete svůj veškerý čas, takže pak nestíháte se svým vzhledem jakkoli experimentovat. Výborně.

Džíny vašeho partnera

Právě jste se rozešla, trpíte nadýmáním, malujete pokoje, milujete nadměrnou velikost kalhot anebo jste hodně ubyla na váze a vaše těsné džíny teď vypadají, jako by patřily spíše vašemu partnerovi.

Džínové kraťasy

Máte sexy kotníky a navíc, proč chodit kupovat kraťasy, když máte doma nůžky? Mimoto jste zaneprázdněná posloucháním Limp Bizkit, přičemž se snažíte najít své mokasíny, abyste mohla vyrazit na nákup „opravdových“ kraťasů. Studujete filozofii a taky samotný život. Když se vás lidé zeptají na váš styl, poukážete na to, že vaši představivost nesvazuje žádná konvence, a pak pokrčíte rameny. Jste vskutku paradox.

Grácie a styl Foto:

Grácie a styl

autor: Grace Helbig

Ilustrovaná kniha o stylu, která je parodií na všechny módní trendy a měřítka krásy. „Miluju oblečení, doplňky a make-up, stejně jako všechny ženy, francouzského buldočka ve svetru, dítě v kostýmu. Ale říkat lidem, jak mají vypadat, není správné. Nabízím originální přístupy ke stylu a nápady, jak předstírat a dosáhnout toho, co chcete.“ Kniha obsahuje Desatero on-line nakupování, chytré schéma, které vám pomůže rozhodnout se, jestli si máte koupit právě tuhle věc a spoustu dalších rad – například: Co o vás prozradí vaše džíny, jak se učesat za minutu atd.

 

Autor: MM

reklama

Související témata: džíny , džíny do zvonu , džínové kraťasy , skinny džíny , rovné džíny

reklama

Přečtěte si také

reklama