Dámské kalhotky: Znáte jejich druhy?

Dámské kalhotky: Znáte jejich druhy?

Jsou s námi téměř každý den našeho života. Jistí nás, udržují v pohodlí a v neposlední řadě jsou i roztomilé a sexy. A že jich je! I Bridget Jonesová věděla, že rozhodnout se mezi krajkovými tangy a bombarďáky je někdy zatraceně těžká volba…

Boyleg

Takže si to rozebereme: boy- chlapec a leg- noha, nohavička. Prostě kalhotky, které trochu připomínají pánské boxerky, jen bez těch vymožeností kdesi vepředu. Milujeme je hlavně v chladnějších obdobích roku, kdy pěkně hřejí, nebo o válecích víkendech. Jsou pohodlné a příjemné, ale na rande je raději nechte doma!

Bezešvé

Neboli neviditelné. Ty mají jasnou misi: nedělat pod obtaženou sukní zářezy a faldíky, prostě splynout s prostředím. Mimikry bezešvých kalhotek oceníte při formálních momentech, kdy musíte být tip ťop a nehodí se, aby se vám rýsovalo spodní prádlo.

Tanga

Milované i nenáviděné kalhotky. Proklínané gynekology a oceňované muži. Potřeba dokonalého zadku nutná! A mimochodem – tanga vyčuhující při sezení z kalhot patří do nejhlubšího módního pekla.

G-string

Tanga dovedená do maxima, kdy pozadí nekryje nic než tenoulinká šňůrka mezi půlkami, a popředí pouze miniaturní, většinou průhledný trojúhelníček. Jsou to ještě kalhotky nebo spíš erotická hračka? Správná otázka!

Klasika

Pokud je ještě nemáte, tak k nim s přibývajícími lety pravděpodobně dospějete. Jsou jako dlouholeté manželství: sice žádné vzrůšo, ale klidný přístav pro vaši pánev, který nikdy nezradí.

V-string

Trochu cudnější verze tang, kterou si váš partner zamiluje. Jedná se o dva trojúhelníky látky, vepředu a vzadu, na bocích jsou spojené šňůrkami. Kypřejším tvarům hrozí zařezávání do “madel lásky”, ale jinak pěkné a sexy.

Brazilky

Může být něco sexy a pohodlné zároveň? Zázraky se dějí, a proto existují brazilské kalhotky. Jsou lákavě vykrojené a pořádně “hot”, ale své majitelce zároveň zajišťují dost látky na to, aby byly příjemné a spolehlivě nositelné.

Stahovačky

Ano vypadají jako bombarďáky vaší babičky a ne, svému milenci je opravdu neukazujte. Patří do kategorie “top secret” každé ženy. Sice nejsou na první pohled lákavé, ale až přes ně přetáhnete ty sakra upnuté šaty, budete bohyně sexu a plodnosti!

-ku-

Sdílejte článek
Štítky kalhotky Bridget Jonesová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.