zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dámské kalhotky: Znáte jejich druhy?

1/8: Boyleg
spodní kalhotky - boyleg

Takže si to rozebereme: boy- chlapec a leg- noha, nohavička. Prostě kalhotky, které trochu připomínají pánské boxerky, jen bez těch vymožeností kdesi vepředu. Milujeme je hlavně v chladnějších obdobích roku, kdy pěkně hřejí, nebo o válecích víkendech. Jsou pohodlné a příjemné, ale na rande je raději nechte doma!

 

2/8: Bezešvé
spodní kalhotky - bezešvé

Neboli neviditelné. Ty mají jasnou misi: nedělat pod obtaženou sukní zářezy a faldíky, prostě splynout s prostředím. Mimikry bezešvých kalhotek oceníte při formálních momentech, kdy musíte být tip ťop a nehodí se, aby se vám rýsovalo spodní prádlo.

3/8: Tanga
spodní kalhotky - tanga

Milované i nenáviděné kalhotky. Proklínané gynekology a oceňované muži. Potřeba dokonalého zadku nutná! A mimochodem – tanga vyčuhující při sezení z kalhot patří do nejhlubšího módního pekla.

4/8: G-string
spodní kalhotky - g-string

Tanga dovedená do maxima, kdy pozadí nekryje nic než tenoulinká šňůrka mezi půlkami, a popředí pouze miniaturní, většinou průhledný trojúhelníček. Jsou to ještě kalhotky nebo spíš erotická hračka? Správná otázka!

 

5/8: Klasika
spodní kalhotky - klasika

Pokud je ještě nemáte, tak k nim s přibývajícími lety pravděpodobně dospějete. Jsou jako dlouholeté manželství: sice žádné vzrůšo, ale klidný přístav pro vaši pánev, který nikdy nezradí.

6/8: V-string
spodní kalhotky - v-string

Trochu cudnější verze tang, kterou si váš partner zamiluje. Jedná se o dva trojúhelníky látky, vepředu a vzadu, na bocích jsou spojené šňůrkami. Kypřejším tvarům hrozí zařezávání do “madel lásky”, ale jinak pěkné a sexy.

 

7/8: Brazilky
spodní kalhotky - brazilky

Může být něco sexy a pohodlné zároveň? Zázraky se dějí, a proto existují brazilské kalhotky. Jsou lákavě vykrojené a pořádně “hot”, ale své majitelce zároveň zajišťují dost látky na to, aby byly příjemné a spolehlivě nositelné.

8/8: Stahovačky
spodní kalhotky - stahovací

Ano vypadají jako bombarďáky vaší babičky a ne, svému milenci je opravdu neukazujte. Patří do kategorie “top secret” každé ženy. Sice nejsou na první pohled lákavé, ale až přes ně přetáhnete ty sakra upnuté šaty, budete bohyně sexu a plodnosti!

 

-ku-

reklama