Dokonalé tváře celebrit: Jak toho dosáhnout?

Dokonalé tváře celebrit: Jak toho dosáhnout?

Málokterá žena je se svým obličejem naprosto spokojená. Ale existuje vůbec dokonalý obličej? Na každém se najde něco, co je naprosto dokonalé. Pojďte se s námi podívat, co se nám nejvíce líbí na tvářích těch, které obdivujeme. Prozradíme vám i triky, jak toho dosáhnout.

Nos: Jennifer Aniston

Nos Jennifer je v dokonalém poměru ke zbytku jejího obličeje a dává jí krásný otevřený pohled.

Jak toho dosáhnout?

Pokud máte pocit, že je váš nos příliš široký, nakreslete si světlejší korekční tyčinkou po stranách nosu pruhy a lehce je rozetřete. A jestli svůj nos vidíte jako velký problém, zkuste plastiku nosu neboli rhinoplastiku. S její pomocí lze nos zmenšit, zúžit, upravit špičku nebo nosní přepážku a třeba i zlepšit dýchání.

Oči: Penelope Cruz

U Penelope je to kombinace tvaru obličeje, barvy a tónu pleti. To je to, co dělá její oči tak nápadné.

Jak toho dosáhnout?

Samotné oči nezměníte ani pomocí plastické operace, ale je možné zbavit se alespoň mimických vrásek. Hodně toho lze i namalovat. Použijte tekuté linky na oči a protáhněte je trochu do stran, abyste vytvořila kočičí pohled. Vaše oči pak budou působit oválným dojmem. Stejně, jako je má Penelope.

Obočí: Cara Delevigne

Velké husté obočí zvýrazní každý obličej a ubere mu roky. I když, všeho s mírou. Ale obočí Cary je opravdu výstavní.

Jak toho dosáhnout?

Pokud máte obočí řídké, dá se to vyřešit permanentním make-upem. Když se udělá dobře, není to vůbec poznat a vypadá to hezky. Jednoduše se dá řídké obočí zamaskovat pomocí tužky na oči nebo očních stínů. Použijte odstín o trochu světlejší, než je přirozená barva vašich vlasů, obočí lehce domalujte a lehce rozmažte vatovou tyčinkou po směru růstu chloupků.

Vlasy: Cheryl Cole

Ačkoli svůj účes často mění, její vlasy vždy září a vypadají silně a zdravě.

Jak toho dosáhnout?

Zkuste prodlužování vlasů. Je to sice finančně náročnější, ale když se rozhodnete pro prodloužení skutečnými vlasy, váš účes bude vypadat naprosto přirozeně. Nebo si vlasy nechte obarvit ještě na jeden či dva další odstíny své přirozené barvy. Budou působit větším objemem. Všechno se to vlastně točí kolem objemu a lesku. Nastříkejte vlhké vlasy u kořínků lakem na vlasy, vyfénujte je proti směru růstu a vetřete do nich sérum pro lesk vlasů.

Rty: Angelina Jolie

Má je tak plné a našpulené. Není divu, že ihned upoutají pozornost. Takové můžete mít taky.

Jak toho dosáhnout?

Stačí na to injekce s kyselinou hyaluronovou, efekt vydrží asi půl roku. Ale nezapomeňte, že všeho moc škodí. Příliš nafouklé rty vašemu obličeji opravdu neprospějí. I zcela malá výplň kolem středu horního rtu dokáže dělat zázraky a pomůže vám cítit se lépe. Větších rtů ale můžete dosáhnout i bez injekcí. Stačí nanést trochu lesku pouze na střed rtů. Budou hned vypadat plnější.

Lícní kosti: Kylie Minogue

Její obličej je krásný, protože je dokonale symetrický a má plné tváře.

Jak toho dosáhnout?

Opět může pomoci lehká plastická operace, při které se pod kůži aplikuje výplňový materiál (používá se například vlastní tuk nebo různé gelové produkty). Ubere vám to roky a vyplní propadlé tváře. Trvanlivost takového zákroku je od 6 měsíců do 2 let. Lícní kosti můžete zvýraznit i pomocí tohoto triku: vtáhněte tváře dovnitř, co nejvíce to jde, a propadlá místa poprašte bronzujícím pudrem.

Sdílejte článek
Štítky celebrita lesk Kylie Minogue obočí Angelina Jolieová Jennifer Anistonová Penélope Cruzová Cheryl Cole

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.