Móda a krása

11. září 2015 04:20

Lucie Průchová

GALERIE: Celebrity a jejich dvojníci mezi zvířaty

Marně přemýšlíme, zda si v těchto případech vzala matička příroda inspiraci od lidí a přenesla ji na zvířata a nebo to bylo naopak. Každopádně musíme přiznat, že se jí to povedlo a při hledání těchto dvojic jsme se opravdu báječně pobavili.

Doufáme, že i vám tato galerie zpříjemní poprázdninové a podovolenkové dny plné shonu. Návraty do běžného života, práce a školy – no jo, nezbývá, než zapřáhnout své mozkové buňky a v případě manuálně pracujících své šikovné ručičky a pustit se do toho.

Ale teď na tyto povinnosti zase na chvíli zapomeňte a pobavte se s naší fotogalerií.

Podívejte se, komu je podobný například Radek Štěpánek. Snad budete mít na tváří stejný výraz, jako jeho dvojník. Nebo že by vám spadla čelist překvapením z toho, jako tomuto rozkošnému pštrosovi, který má výraz na chlup, tedy vlastně na peříčko stejný jako Penny z Teorie velkého třesku?

A pokračujeme:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.