Móda a krása

17. prosince 2015 04:20

Lucie Průchová

GALERIE: Díky těmto vyzývavým fotografiím se stala hitem Instagramu!

S její neuvěřitelně krásnou a pružnou postavou byste určitě neřekli, že je tato žena matkou tří dětí. Ona má opravdu doma tři rozkošné dětičky!

Je jí třicet čtyři let, žije v Moskvě, hlavním městě Ruska, a je instruktorkou jógy. Do povědomí široké veřejnosti se dostala snímky na svém instagramovém profilu, kde vystavuje svoje odvážné polonahé a sexy fotografie v různých jógových pozicích. Hned na sebe strhla pozornost, nikdo totiž nevěřil, že žena s takto úžasnou postavou je opravdu matkou, a k tomu ještě trojnásobnou.

Jmenuje se Marina Vovchenko a má díky svým odhaleným snímkům nyní už více než 145 000 fanoušků na Instagramu.

Marina váží padesát kilogramů a měří jen 140 cm. Nápadná matka, která má vyholenou hlavu a nosí brýle s tlustými obroučkami, se ráda chlubí svým tělem, jehož pevnost a pružnost jí závidí kdejaká žena. Fotografie jsou většinou pořizovány v malebném prostředí přírody, což jim dodává na zajímavosti.

Nicméně – tato krásná instruktorka jógy sklidila za své příspěvky i dost kritiky.

Někteří lidé v komentářích píšou, že jako matka tří děti a manželka se takto nemá co vystavovat. Prý se to pro vdané ženy nehodí.

Marina ale trvá na svém a říká: „Nemám se za co stydět a rozhodně se kvůli vám nezačnu v dohledné době zahalovat. Miluji své tělo a myslím, že to je nejlepší doplněk, který žena může mít.“ To, že ukáže své tělo obnažené, je podle jejích slov nejlepší způsob, jak předvést výsledky svého tréninku.

„Člověk, kterého zajímá, jak vypadá mé vypracované tělo po tréninku, by to v džínách a v šatech nikdy neviděl," dodala.

Když se jí ptali na reakci jejího manžela na nahé fotky, které beze studu vystavuje na sociálních sítích, odpověděla: „Můj manžel není mým vlastníkem a já si budu vždy dělat to, co cítím, že je pro mě to pravé. Rozhodně nepatřím do kategorie žen, které nedělají nic bez souhlasu svého manžela. To opravdu není můj případ.“ Prý doufá, že svým příkladem dodá odvahu i dalším ženám, které žijí ve stínu svého manžela nebo přítele a bez jeho souhlasu se k ničemu neohodlají.

Sdílejte článek
Štítky Moskva Instagram manželé Rusko

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.