Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Hezké?! Podívejte se na tyto ženy: Nechaly si potetovat bělmo!

Ano, někdy se to může stát, že vás omrzí váš vzhled, ale řešit to tímto způsobem? Někteří lidé kvůli tomu, aby byli něčím zvláštní a zajímaví, volí neskutečné způsoby zviditelnění.
Vydáno: 06.11.2015
Krása je abstraktní pojem... I tohle může být pro někoho krásné...
Krása je abstraktní pojem... I tohle může být pro někoho krásné... Autor: Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak se vám líbí tento nový trend? Byli byste ochotní nechat si udělat něco takového se svýma očima? Zabarvení bělma je trvalé a můžete přitom i oslepnout! Ale jak je vidět, ani to dnešní mladé lidi neodradí v experimentování.

Pokud se pro tento případ „zkrášlení“ rozhodnete, můžete si vybrat, jakou barvu bude vaše oční bělmo mít. Z bílé se může stát zelená, zelenomodrá, modrošedá, červená, černá, prostě vlastně taková, na jakou si jen vzpomenete.

Tetování bělma - Obrázek 9 Foto:

A jak se to dělá? Tatér vstřikuje barvivo do oční bulvy, pod horní vrstvu oka, tam, kde jsou tzv. spojivky. Jedna injekce pokrývá asi čtvrtinu oka, takže píchnutí do oka musíte vydržet několikrát, než se bělmo zcela pokryje.

Barevné oči už mají prý stovky lidí po celém světě.

Tetování bělma - Obrázek 7 Foto:

Kylie Garth, která si tetování nechala udělat, popisuje proces takto:

„Je to podobné, jako když se omylem dloubnete do oka, pak cítíte podivný tlak, a pocit jako byste měli v oku písek. Není to moc příjemné, ale vlastně jsem necítila žádnou bolest.“

Kylie Garth má bělmo tyrkysové barvy... Je to totiž její oblíbená barva. Má takto obarvené i vlasy, ale ty si může kdykoliv nechat odrůst a mít je opět přirozené... Bělmo však nikoliv! Foto:

Kylie Garth má bělmo tyrkysové – je to totiž její oblíbená barva. Má takto obarvené i vlasy, ale ty si může kdykoliv nechat odrůst a mít je opět přirozené. Bělmo však nikoliv!

 

Oční lékaři varují: Nejenže můžete oslepnout, ale pigment může způsobit v oku alergickou reakci, která nikdy nezmizí. Budete muset snášet bolest a podráždění očí každý den. Jakákoli reakce se dostaví, bude přetrvávat navždy. A jestliže není jehla správně dezinfikována, může způsobit infekci, která je těžko léčitelná.

Anketa

Jak se vám líbí tetování bělma?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama