Móda a krása

25. srpna 2016 04:30

Martina Čerňanská

Holit se ráno nebo večer? Kosmetičtí odborníci znají odpověď

Holit se ráno nebo večer? Kosmetičtí odborníci znají odpověď

Kdy je ten nejlepší čas během dnes si holit nohy? Je to při ranní sprše? Předtím než jdete spát? Nebo jednoduše kdykoliv, když máte 10 minut čas?

Ve všech odvětví jde věda dopředu a neustále probíhají různé výzkumy a testy. Nyní odborníci na krásu přišli s tím, že existuje během dne čas, který je ideální pro holení - večer před spaním.

A proč tomu tak je? Je to proto, že zatímco spíme, naše nohy se (pod dekou) zahřívají a lehce otékají, což znamená, že se případné drobné chybičky v holení mají čas sami "zatáhnout".

Pokud se tedy holení budete věnovat večer, vaše nohy budou hned ráno vypadat dobře. Kdybyste si ovšem nohy oholila ráno a pak šla ven, chlad, který na ně začne působit způsobí to, že se póry rychle zatáhnou a vaše nohy budou vypadat „pichlavě“.

Takže odteď, milé dámy, holení nenechávejte na ráno. Vaše nohy díky této drobné změně ve vašem denním režimu budou vypadat mnohem lépe.

Foto: thinkstock.com

Připravila: Martina Hrušková

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.