Móda a krása

2. května 2016 04:20

Martina Čerňanská

Hudební tipy: Hity z tanečních filmů, které vás rozhýbou

Také jsou pro vás pondělky náročné? Pro nás v redakci rozhodně ano, a proto jsme se rozhodli, že vám vždy v pondělí nadělíme pořádnou porci hudby. Říká se, že hudba léčí, při poslechu oblíbené písničky se člověku automaticky zvedne nálada.

A co když si člověk ještě k tomu zatančí! To je teprve ta pravá radost. A nezáleží na tom, že nepatříte mezi nejlepší tanečníky. Důležitější než um je nadšení!

Na rozjezd jsme pro vás vybrali hudební pecky právě z tanečních filmů:

Dirty Dancing – Do you love me

Ano, ano. Hříšný tanec v tomto výběru rozhodně chybět nemůže. Chronicky známé jsou snad všechny písničky z tohoto dojáku. Vy si tentokrát ovšem dejte tuto taneční a sexy písničku:

Channing Tatum, Jenna Dewan – STEP UP

Film Let's Dance bodoval i mezi diváky v Česku. Ano, uznáváme, cílová skupina tohoto filmu byli především mladší diváci, ale uznejte sami. Channing Tatum je prostě krásný chlap a na skvělé taneční výkony je vždy radost pohledět:

Honey dance – I BELIEVE

Film Honey z roku 2003 nepatří mezi kinematografické skvosty, ale taneční výkon Jessicy Alby byl dokonalý, ostatně posuďte sami:

Dirty Dancing 2 – Orishas – Represent Cuba

Ve většině případů platí, že pokračování filmů nedopadá vždy nejlépe. A co si budeme povídat, pokračování filmu Hříšný tanec si málo kdo uměl představit. Ale přesto vznikl. A naštěstí pro fanoušky jedničky se jedná spíše o nový příběh natočený na motivy toho původního. Děj se odehrává na Kubě a Kubánci mají rytmus prostě v krvi:

Flashdance – What A Feeling

A jako poslední přinášíme naprostou klasiku v podobě neuvěřitelných výkonů Jennifer Beals ve filmu Flashdance. K tomu není co dodat:

Tak co, trefili jsme se vám do vkusu? A která písnička je vaše nejoblíbenější?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.