Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Jarní trendy podle Shopaholic Nicol a Iny T.

V posledních dnech to vypadá, že jaro se pomalu, ale jistě blíží. Proto je nejvyšší čas se podívat, jaké módní kousky bychom si měli pořídit. A zeptalu jsme se teď nejpovolanějších - módních blogerek Shopaholic Nicol a Iny T.
Vydáno: 17.02.2017
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Letošní zima je opravdu dlouhá. Bohužel pro vás máme špatnou zprávu - ještě nekončí. Ale přece jen už přibývá více slunečných dnů a teploty se drží na nulou. A proto je nejvyšší čas podívat se do šatních skříní a zamyslet se nad tím, co byste si měli letos pořídit.

Redaktorka Andy Košťálová z TOP STARu vyzpovídala dvě přední módní blogerky - Shopaholic Nicol, kterou na instagramu sleduje neuvěřitelných 460 tisíc fanoušků a Inu T., která kromě toho, že sleduje nejžhavější módní trendy, za inspirací neváhá jet přes půl světa, tak je také tváří značky Liběny Rochové.

A abychom vám jarní nákupy ještě více ulehčili, připravili jsem pro vás fotogalerii, ve které si minimálně jeden kousek vybere určitě každý:

 

 

 

Článek je zařazen v: móda, Fashion Week, módní trendy, fashion, křivák, Shopaholic Nicol, Ina T., výšivky, khaki
Reklama