Móda a krása

15. září 2015 04:20

Lucie Průchová

Každá z nás může být modelkou – tedy alespoň za pomoci Photoshopu!

Některé z těchto žen jsou sice modelky, ale o jejich sexy křivkách by se dalo diskutovat. I přesto, že každý má samozřejmě jiný vkus a pohled na to, co sexy křivky jsou.

Každopádně – za pomoci počítače, Photoshopu a šikovného grafika se podařilo udělat z boubelek modelky s proporcemi 90–60–90. Podívejte se do naší galerie, jak se změna povedla a jestli to bylo opravdu k lepšímu.

To, že Photoshop dokáže dělat opravdové zázraky, není žádným tajemství. Tento software umí udělat z každé ženy nebo muže úplně jinou osobu. Ženy, které si pro tento účel tvůrci vybrali, mají ve skutečnosti znatelnou nadváhu. Stačilo však jen pár kliknutí a z baculky je rázem modelka těch správných tvarů a velikostí.

Sdílejte článek
Štítky Adobe Photoshop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.