Klaudie a Beran z V.I.P. vražd jsou "parťáci". Znáte dva větší protiklady?

Tuto vtipně neslučitelnou dvojku opět uvidíte na Primě ve II. řadě oblíbeného detektivního seriálu V.I.P. vraždy. Těšte se na ně každou sobotu ve 20.15. Podívejte se, jak moc se Beran s Klaudií k sobě nehodí. Autorky seriálu si psaní charakterů těchto dvou vyloženě vychutnaly.

Napínavý ale odlehčený způsob vyprávění celkem patnácti detektivek na sobotní večery je bez potoků krve, neplýtvá akcí. Seriál V.I.P. vraždy spíš naznačuje a nechává diváka přemýšlet spolu s hlavními hrdiny.Připomeňte si tuto až výjimečně nesourodou ústřední dvojici, vzešlou z per autorek vydařeného scénáře k seriálu V.I.P. vraždy – sester Bártů.

Naši dva vyšetřovatelé jsou v protikladu a právě díky povahovým rozdílnostem opravdu vtipném.

Mladý detektiv Tomáš Beran (Patrik Děrgel) versus Klaudie Wolfová (Soňa Norisová), známá spisovatelka kriminálních románů. Celou první sérii před sebou skrývají tajemství o své minulosti a nechtějí tomu druhému odkrýt nic o sobě a ze svého soukromí.

ONA vs. ON PŘEHLEDNĚ:

  • ona je spisovatelka – on je policista
  • ona je amatér – on je profesionál
  • ona je zábavná – on je suchar
  • ona je bohatá – on je chudý
  • ona je vzdělaná intelektuálka – on je pracovitý zaměstnanec
  • ona je z vyšší společnosti – on je obyčejný z lidu
  • ona má konexe – on má postupy
  • ona středního věku – on mladý
  • ona protřelá životem – on protřelý případy
  • ona zapojuje fantazii – on se drží faktů

Jsou si vlastně přidělenisamotným šéfem mordparty. Klaudie se s ním dlouhá léta zná, takže jí umožní hledat inspiraci pro svůj nový román přímo v terénu. Přidělí ji právě mladému komisaři Beranovi, který je na oddělení vražd nejmladší a neustále hasí nějaké své průšvihy. Nového "parťáka" považuje tak trochu jako trest a pevně věří, že zvídavou Klaudii to na policii brzy přestane bavit a on se jí zbaví. Jenže ji to v terénu nesmírně baví a do všeho ráda mluví, plete se do vyšetřování a nabízí policii své teorie a řešení případů z pohledu spisovatelky.

Co díl V.I.P. vražd, to známá tvář

Duo Wolfová Beran doplňují členové mordparty, které ztvárňují excelentní herci Jiří Dvořák, Miroslav, Vladyka, Jan Révai, Jana Stryková, Martin Myšička, Tomáš Měcháček, Jiří Hána. Hostujícími hvězdami seriálu jsou Ladislav Frej a Milan Kňažko.

I v každém díle 2. řady se diváci mohou těšit na veřejně známé tváře, které si mnohdy zahrají samy sebe.

15 epizod z 1. řady V.I.P. vraždy i vše, co by vás mohlo zajímat k seriálu, najdete na stránkách pořadu

Podívejte se na upoutávku na premiérový díl seriálu V.I.P. vraždy 2

Zuzana Schneidewind

Mladý detektiv Tomáš Beran (Patrik Děrgel) versus Klaudie Wolfová, známá spisovatelka kriminálních románů


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.