Móda a krása

3. února 2017 07:30

Martina Čerňanská

Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší

Také si bez korektoru neumíte představit svůj (kosmetický) život? My také. A dokonce jsme pro vás objevili nové použití tohoto zázraku.

Kvalitní korektor v tom správném odstínu je základ kosmetické taštičky snad každé ženy. Používáme ho, když se špatně (nebo málo) vyspíme a při prvním pohledu do zrcadla hned po ránu vidíme jen velké tmavé kruhy pod očima.

Také nás zachraňuje, když se nám na čele, nose a vlastně kdekoliv na obličeji objeví pupínek. A nezáleží na tom, kolik nám je let. protivná věc jménem akné s námi byla v pubertě, je s námi teď a bude s námi zřejmě až do důchodu.

Ale existují i další místa na obličeji, kam je dobré korektor aplikovat a o kterých jste možná nikdy neslyšeli. A věřte nám, že až to vyzkoušíte, budete to praktikovat každý den.

Jak na to?

Po nanesení korektoru na obvyklá místa (kruhy pod očima a pupínky) se zaměřte na nos. A to konkrétně na okolí nosních dírek. Jemně vklepejte trochu korektoru okolo nosu a pod něj. Poté ještě lehce mázněte okolo rtů (viz obrázek vpravo).

Proč to dělat?

Málokdo z nás má to štěstí, že má pleť dokonale sjednocenou a bez barevných nesrovnalostí. A právě ty se nejvíce projevují pod očima, okolo nosu a rtů. Kvůli tomu ovšem naše pleť vypadá starší, unavenější a celkově nezdravě.

Zkuste proto hned zítra ráno zapojit do vašeho denního make-up rituálu trochu práce s korektorem navíc a uvidíte samy. A jsme přesvědčeni, že si toho všimne i vaše okolí a budou vám říkat, že vypadáte svěže a odpočatě.

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.