Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší

Také si bez korektoru neumíte představit svůj (kosmetický) život? My také. A dokonce jsme pro vás objevili nové použití tohoto zázraku.
Vydáno: 03.02.2017
Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší
Autor: istock.com Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kvalitní korektor v tom správném odstínu je základ kosmetické taštičky snad každé ženy. Používáme ho, když se špatně (nebo málo) vyspíme a při prvním pohledu do zrcadla hned po ránu vidíme jen velké tmavé kruhy pod očima.

Také nás zachraňuje, když se nám na čele, nose a vlastně kdekoliv na obličeji objeví pupínek. A nezáleží na tom, kolik nám je let. protivná věc jménem akné s námi byla v pubertě, je s námi teď a bude s námi zřejmě až do důchodu.

Ale existují i další místa na obličeji, kam je dobré korektor aplikovat a o kterých jste možná nikdy neslyšeli. A věřte nám, že až to vyzkoušíte, budete to praktikovat každý den.

Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší Foto:

Jak na to?

Po nanesení korektoru na obvyklá místa (kruhy pod očima a pupínky) se zaměřte na nos. A to konkrétně na okolí nosních dírek. Jemně vklepejte trochu korektoru okolo nosu a pod něj. Poté ještě lehce mázněte okolo rtů (viz obrázek vpravo).

Proč to dělat?

Málokdo z nás má to štěstí, že má pleť dokonale sjednocenou a bez barevných nesrovnalostí. A právě ty se nejvíce projevují pod očima, okolo nosu a rtů. Kvůli tomu ovšem naše pleť vypadá starší, unavenější a celkově nezdravě.

Zkuste proto hned zítra ráno zapojit do vašeho denního make-up rituálu trochu práce s korektorem navíc a uvidíte samy. A jsme přesvědčeni, že si toho všimne i vaše okolí a budou vám říkat, že vypadáte svěže a odpočatě.

podpis Martina malý Foto:  

Mohlo by vás také zajímat:

 

Co vám prozradí umístění pupínků (nejen) na vaší tváři?

A takový pupínek vám vlastně posílá signál, že něco není v pořádku buď s vaším zdravím, nebo s hygienou. Právě umístění pupínků vám napoví, v čem konkrétně může být problém. Když znáte jejich původ, můžete se zaměřit na prevenci a rychle se jich zbavit.

Pupínky na hrudi a zádech

Pupínky na hrudi a zádech

Viník: Nesprávná sportovní podprsenka nebo tílko. Bavlněné tkaniny sají pot a udržují ho v blízkosti pokožky. Vzhledem k tomu, že akné způsobují bakterie, jimž se daří ve vlhku, bavlněné propocené oblečení pro ně může být živnou půdou.

 

Jak tomu zabránit: Vybírejte si oblečení, které odvádí z tkanin vlhkost (např. mikrovlákna, spandex – směs polyesteru, bavlny apod.). Vzhledem k tomu, že tyto textilie separují pot od pokožky, zmenšíte tak pravděpodobnost tvorby pupínků. A to i tehdy, když budete v posilovně celé odpoledne.

 

-šp-

 

Hlavně je neolizujte!

Rty pod ochranou: Mráz a vítr nemají šanci

 

Beauty triky, které by měla znát každá žena

Existují triky a vychytávky, které nám usnadňují práci, jsme díky nim zdravější nebo výkonnější. A pak jsou také ty, díky kterým jsme krásnější. A 7 těch aktuálně nejzajímavějších vám přinášíme právě teď.

Dokonale nalíčené rty

Beauty triky rty

Trend výrazně nalíčených rtů je skvělý. Co už ovšem tak skvělé není, je rtěnka obtisknutá na zubech, popř. rozpité kontury. Těmto problémům se dá lehce zabránit. Až budete mít pocit, že jsou vaše rty dokonale nalíčené, strčte si prst do pusy, sevřete rty a vytáhněte ho ven. Zbytky rtěnky, které vám na něm zůstaly, snadno otřete – je to rozhodně lepší než červené zuby.

 

Pro dlouhou trvanlivost rtěnky a dosažení opticky většího objemu rtů naneste okolo rtů rozjasňovač a jemně ho vklepejte do kůže. Výsledek zaručený.

Článek je zařazen v: krása, make-up, líčení, korektor, kruhy pod očima, beauty, barevné nerovnosti pleti
Reklama