zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší

Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší
Autor: istock.com Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší
cernanm , Vydáno: 03.02.2017
Také si bez korektoru neumíte představit svůj (kosmetický) život? My také. A dokonce jsme pro vás objevili nové použití tohoto zázraku.

reklama

Kvalitní korektor v tom správném odstínu je základ kosmetické taštičky snad každé ženy. Používáme ho, když se špatně (nebo málo) vyspíme a při prvním pohledu do zrcadla hned po ránu vidíme jen velké tmavé kruhy pod očima.

Také nás zachraňuje, když se nám na čele, nose a vlastně kdekoliv na obličeji objeví pupínek. A nezáleží na tom, kolik nám je let. protivná věc jménem akné s námi byla v pubertě, je s námi teď a bude s námi zřejmě až do důchodu.

Ale existují i další místa na obličeji, kam je dobré korektor aplikovat a o kterých jste možná nikdy neslyšeli. A věřte nám, že až to vyzkoušíte, budete to praktikovat každý den.

Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší Foto:

Jak na to?

Po nanesení korektoru na obvyklá místa (kruhy pod očima a pupínky) se zaměřte na nos. A to konkrétně na okolí nosních dírek. Jemně vklepejte trochu korektoru okolo nosu a pod něj. Poté ještě lehce mázněte okolo rtů (viz obrázek vpravo).

Proč to dělat?

Málokdo z nás má to štěstí, že má pleť dokonale sjednocenou a bez barevných nesrovnalostí. A právě ty se nejvíce projevují pod očima, okolo nosu a rtů. Kvůli tomu ovšem naše pleť vypadá starší, unavenější a celkově nezdravě.

Zkuste proto hned zítra ráno zapojit do vašeho denního make-up rituálu trochu práce s korektorem navíc a uvidíte samy. A jsme přesvědčeni, že si toho všimne i vaše okolí a budou vám říkat, že vypadáte svěže a odpočatě.

podpis Martina malý Foto:  

Mohlo by vás také zajímat:

 

 

Hlavně je neolizujte!

Rty pod ochranou: Mráz a vítr nemají šanci

 

Beauty triky, které by měla znát každá žena

Existují triky a vychytávky, které nám usnadňují práci, jsme díky nim zdravější nebo výkonnější. A pak jsou také ty, díky kterým jsme krásnější. A 7 těch aktuálně nejzajímavějších vám přinášíme právě teď.

Dokonale nalíčené rty

Beauty triky rty

Trend výrazně nalíčených rtů je skvělý. Co už ovšem tak skvělé není, je rtěnka obtisknutá na zubech, popř. rozpité kontury. Těmto problémům se dá lehce zabránit. Až budete mít pocit, že jsou vaše rty dokonale nalíčené, strčte si prst do pusy, sevřete rty a vytáhněte ho ven. Zbytky rtěnky, které vám na něm zůstaly, snadno otřete – je to rozhodně lepší než červené zuby.

 

Pro dlouhou trvanlivost rtěnky a dosažení opticky většího objemu rtů naneste okolo rtů rozjasňovač a jemně ho vklepejte do kůže. Výsledek zaručený.

reklama

Související témata: krása , líčení , korektor , kruhy pod očima , beauty , makeup

reklama

Přečtěte si také

reklama