Móda a krása

8. prosince 2015 04:20

Lucie Průchová

Krásná „nedokonalá“ mladá modelka dohání internet k šílenství! Víte proč?

Je jí dvacet let a její fotografie obletěly svět. Je to sice dívka se super postavou, ale proslavila se nejen kvůli štíhlému pasu, krásně vypracované prdelce a vnadnému hrudníku, jak by se dalo očekávat.

Důvodem zájmu o tuto krásku jsou její oči. Ano, má je krásné, ale každé jinak barevné. Což není zrovna normální jev, i když pár osobností s touto abnormalitou známe – má ji například David Bowie, Jane Seymour alias doktorka Quinnová, Kate Bosworth, Alice Eve, Josh Henderson, a dokonce i oči Mily Kunis jsou různobarevné.

A Sarah McDaniel k této skupině lidí, kteří jsou díky různobarevným duhovkám unikátní, patří. Statistiky říkají, že jde o méně než jeden případ na 1000 obyvatel.

Krása modelky má být vrcholem dokonalosti, ale není to tak vždy, některé jsou na vrcholu právě kvůli své zvláštnosti – která i této dívce velice pomáhá v popularitě.

Její vzhled je předmětem diskuzí lidí na internetu po celém světě. Někteří říkají, že je krásná, jiní zastávají názor, že nikoli, a dokonce se objevili takoví šťourové, kteří tvrdí, že má oči na fotografiích upravené ve Photoshopu a ve skutečnosti je má stejné.

Dvacetiletá Američanka, jejíž jedno oko je jasně modré a druhé žluto-hnědé, se brání a ujišťuje kritiky, že její oči jsou na snímcích 100% reálné, a rozhodně jí není příjemné, když ji lidé takto napadají. Dříve touto zvláštností dost trpěla, ale naučila se s ní žít, a nyní je na svůj vzhled dokonce pyšná.

I když Sarah není zatím jako modelka moc známá, vypadá to, že to tak nezůstane dlouho a ona pronikne do modelingového světa a proslaví se. A nebude to jen kvůli jejím očím, mládí a kráse, ale i díky jejímu mozku. Je to velice chytrá mladá žena.

Sdílejte článek
Štítky David Bowie Mila Kunisová Jana Seymourová Kate Bosworthová Alice Eve Josh Henderson

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.