zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Letošní rok bude zelený - barvou roku podle Pantone je svěží greenery

Barva roku 2017
Autor: archiv značek Barva roku 2017
cernanm , Vydáno: 08.01.2017
Každý rok má „svou“ barvu, která se odráží v trendech ohledně oblékání klidně déle než jen dvanáct měsíců. A která barva bude vládnout letošnímu roku?

reklama

V minulém roce nejvíc letěla baby pink a baby blue, které jsou dle mého i dnes barvy, ve kterých by měla mít každá žena alespoň jeden kousek v šatníku – jsou slušivé, decentní a nadčasové.

Podle Pantone je barva roku 2017 greenery. Jemný, příjemný odstín zelené tudíž teď uvidíte v ochodech často. Může asociovat lehké retro, podobné odstíny se totiž před několika desítky let nosily. O trochu tmavší odstín zelené byl pak velmi trendy před pár lety, kdy se hodně nosily parky.

Na barvu roku už se nedbá tolik, jako dřív. Už neplatí to, že byla dvě sezony v kurzu jedna barva, podle které vznikaly i celé kolekce od předních návrhářů. Do trendů ale zasahuje stále, někdy více, někdy méně. Zmiňoval jsem baby blue a baby pink, to byl velký boom. A nosit se tyto dvě barvy budou ještě minimálně tento rok. Greenery podle mne takový boom nebude, ale odstín je to příjemný a na oblečení vypadá zajímavě, tudíž není vůbec od věci si něco zelenkavého pořídit a zároveň jít s dobou.

S čím kombinovat?

Barva jde nejlépe kombinovat s bílou, krémovou nebo, v případě že máte rádi opravdu barevné outfity, světle žlutou. Samozřejmě nic nezkazíte černou. U čeho také ano…

Oblečení v greenery odstínu seženete určitě v obchodech, které se více zaměřují na trendy. Zara, Mango nebo Reserved. Výběr bude určitě i v H&M a dalších módních řetězcích.

Podívejte se na inspirační video, jak krásně se dá barva tohoto roku využít nejen v módním průmyslu, ale např. i v interiéru:

Barva roku 2017 - greenery

Vojta Marek

reklama

Související témata: móda , trendy , design , fashion , zelená , Pantone , Pantone 2017 , greenery

reklama

Přečtěte si také

reklama