Móda a krása

17. srpna 2016 04:40

Martina Čerňanská

Modelka Gábina Dvořáková na vlastní kůži vyzkoušela vlasový contouring

Tentokrát vám ukážeme proměnu modelky a moderátorky Gábiny Dvořákové Bártové. Tato mladá maminka je dlouholetou klientkou a také tváří salonu Gryf, kde proměna probíhala.

Na první pohled se může zdát, že proměna není nijak výrazná, ale věřte nám, že vlastně byla velmi radikální. Gábina si až do této chvíle vlasy nikdy nebarvila!

Po porodu dcerky před více než rokem má mladá maminka skvělou postavu, ale jak sama řekla, vlasy dostaly během kojení pěkně zabrat. Nejdříve jí je tedy vlasová expertka Dita dala dohromady a poté pro ni vymyslela zásadní změnu – hit poslední doby – vlasový contouring.

A nutno říci, že tato změna Gábině jedině prospěla! Díky hře světla stínu se krásně zjemnil obličej a celkově má nyní účes tak nějak větší šmrnc.

Ostatně, podívejte se sami v naší fotogalerii:

Proměna se uskutečnila ve vlasovém studiu Gryf majitelů Dity a Tomáše Bayerových, které je tu pro své klienty již od roku 1993. Studio nabízí širokou paletu kadeřnických služeb a řadí se mezi Salon Expert Premium značky L´Oréal Professionnel.

Sledovat novinky a práci týmu vlasového studia Gryf můžete také na jejich Facebooku nebo Instagramu.

Připravila: Martina Hrušková a vlasové studio Gryf

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.