Móda a krása

17. srpna 2016 04:40

Martina Čerňanská

Modelka Gábina Dvořáková na vlastní kůži vyzkoušela vlasový contouring

Tentokrát vám ukážeme proměnu modelky a moderátorky Gábiny Dvořákové Bártové. Tato mladá maminka je dlouholetou klientkou a také tváří salonu Gryf, kde proměna probíhala.

Na první pohled se může zdát, že proměna není nijak výrazná, ale věřte nám, že vlastně byla velmi radikální. Gábina si až do této chvíle vlasy nikdy nebarvila!

Po porodu dcerky před více než rokem má mladá maminka skvělou postavu, ale jak sama řekla, vlasy dostaly během kojení pěkně zabrat. Nejdříve jí je tedy vlasová expertka Dita dala dohromady a poté pro ni vymyslela zásadní změnu – hit poslední doby – vlasový contouring.

A nutno říci, že tato změna Gábině jedině prospěla! Díky hře světla stínu se krásně zjemnil obličej a celkově má nyní účes tak nějak větší šmrnc.

Ostatně, podívejte se sami v naší fotogalerii:

Proměna se uskutečnila ve vlasovém studiu Gryf majitelů Dity a Tomáše Bayerových, které je tu pro své klienty již od roku 1993. Studio nabízí širokou paletu kadeřnických služeb a řadí se mezi Salon Expert Premium značky L´Oréal Professionnel.

Sledovat novinky a práci týmu vlasového studia Gryf můžete také na jejich Facebooku nebo Instagramu.

Připravila: Martina Hrušková a vlasové studio Gryf

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.