Moderní doba dnes zasahuje i do motorismu a celkového pohledu na tento koníček

I my pociťujeme změny při nákupu nového motocyklu Harley-Davidson. Podvědomí, že majitel H-D musí být zarostlý borec s břichem, je již dávno minulostí.

Motocykly Harley-Davidson jsou vyráběny v mnoha modelech a to hlavně pro uspokojení široké veřejnosti. Celkový sortiment oblečení se zaměřuje i na muže i ženy, kteří nemusí vyloženě jezdit na motocyklu. H-D Fashion se stal v poslední době modní záležitostí a také vyjádřením životního stylu .Není tedy vždy podmínkou vlastnit motocykl, aby jste mohli vypadat v našem oblečení dobře.

V poslední době se rozmohl prodej i ženám, které chtějí také trávit čas na motorce, a dokonce se stávají členkami HOG (Harley Owners Group).

Pro ženy, které jezdí jako ,,batůžek,, se díky možnostem a přístupností jak cenou tak modelem, který je vhodný pro drobné postavy, otvírá nová možnost jezdit a prožívat pocity na motocyklu Harley-Davidson. Modely pro začínající jezdce, ženy a jezdce s menší výškou jsou dokonce v nabídce s označením LOW. Jedná se konkrétně o SuperLow 883 s výškou sedla 695 cm, který ale i přesto jde ještě snížit, a to hlavně nižšími tlumiči. V tomto případě dokáže slečna s necelými 150 centimetry naprosto bez problémů manipulovat s motocyklem na místě, bez strachu, že nebude mít obě nohy naprosto celou plochou na povrchu.

Firma Harley-Davidson ale myslí celkově na snížení motocyklu spíše tak, aby samotná obsluha v nulové rychlosti, kdy třeba jen parkujete a couváte, byla bez potíží a přinášela pevnou půdu pod nohama. Důkazem je nový model Ultra Limited Low, což je vlastně Electra Glide, v tuto chvíli pro každého. Při vytvoření Ultra Limited Low šlo především o výšku a pocit ovladatelnosti. V čem spočívá celá změna? O samotnou výšku se postaralo hlavně nižší sedlo a jiné tlumiče, které se zasloužily o celkovou výšku. Drobný detail, který zjistíte při zasednutí za řídítka, je ten, že i samotné gripy jsou užší a tím pádem vhodné i pro ruce něžného pohlaví. Stupačky spolujezdce se posunuly k zadnímu kolu a ubraly na délce, což ocení řidič při couvání, kdy mají nohy větší možnost pohybu. Hodně pomohlo i samotné zúžení, které bylo možné díky ubrání pár centimetrů na víku spojky z levé strany při posedu. Motorka se těmito patrnými změnami stala opravdu Touringovým motocyklem pro každého bez výjimek.

Harley-Davidson se opravdu stává prostředkem pro celý trh, ceny začínající u modelu Street 750 pod 215 000,- Kč s DPH jsou opravdu známkou toho, že Harleje můžete mít doma i vy za cenu japonské motorky.

Jako prodejce těchto motocyklů ,silně pociťuji kupní sílu hlavně u žen. To právě manželky, které sedí na zadním sedle, hlídají novou kolekci kožených bund a nových přileb, protože ví, že lišit se u téhle značky s limitovanými věcmi je to, co dělá originál originálem. Každý 6. zákazník je u nás v Harley-Davidson Ostrava právě žena. Vybírají hlavně podle vzhledu, jak se na motocyklu cítí a k čemu motocykl budou využívat. S výběrem oblečení, které prodejna Harley-Davidson Ostrava nabízí v sortimentu, mají vždy naprosto jasno. Při opouštění prodejny na motorce v novém oblečení této firmy je vždy na co koukat.

Tímto přejeme všem našim klientům mnoho šťastných kilometrů.

HARLEY-DAVIDSON-OSTRAVA

www.harley-davidson-ostrava.cz

Facebook: HarleyDavidson Ostrava

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.