Móda a krása

22. listopadu 2016 07:30

Martina Čerňanská

Nejlepší boty podzimu? Jednoznačně staré známé "farmářky"

Ideální boty do chladného podzimu či teplejší zimy? Jednoznačně farmářky! Tyhle boty zažily svou slávu v 90. letech a nyní jsou zpět.

Farmářky se v podzimních kolekcích objevily již loni a díky své oblibě si obhájily místo také letos. Tuto šněrovací „pracovní“ obuv robustního vzhledu si zamilovali jak ženy, tak muži. Jsou pohodlným a hřejivým obutím do podzimního nečasu. Hrubé profilované podešve zaručují jistý krok. Obuv je pevná a odolná, přežije déšť i bláto, je tedy vhodná na delší víkendové podzimní výlety i na různé outdoorové aktivity.

Barvy, barvy a zase barvy

Novinkou, oproti letům minulým, jsou ovšem barvy. Už neplatí, že ty jediné a pravé jsou v typické hořčicové barvě. Nyní můžete vybírat z mnohem větší barevné škály – od klasiky černé až po výrazné růžové nebo červené.

K letošním podzimním trendům obecně patří obuv s výraznou profilovanou podešví. V aktuálních kolekcích se objevují nejen farmářky, které jsou asi nejtypičtějším zástupcem mohutných profilovaných podešví, ale také kotníkové kozačky v rockovém vzhledu, taktéž s profilovanými podešvemi.

Prohlédněte si fotogalerii a nechte se inspirovat. A pak třeba napište Ježíškovi ;)

[[nid:]]


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.