Móda a krása

3. října 2015 04:20

Lucie Průchová

Nemá křivky modelky, přesto se rozhodla ukázat své tělo nahé! Proč?

Modelka nadměrných velikostí Emily Nolan, vysvětluje, proč se rozhodla, že se podělí o své nahé fotky s celým světem.

Emily, která se živí modelingem, předvádí kolekce větších velikostí, většinou konfekční velikost 16. Fotila i spodní prádlo a zatím nikdy se neodhodlala k tomu, aby se svlékla úplně.

Nikdy o tom ani nepřemýšlela, na tuto myšlenku ji přivedl až fotograf Victoria Janashivli, který ji oslovil s tím, jestli by se nechtěla nechat nafotit nahá do jeho knihy, která je zaměřena na sebe přijetí a sebelásku, aby se měly ženy rády takové, jaké jsou.

Ona se nakonec nechala přesvědčit, je to přeci pro dobrou věc. Nyní Nolan poslala některé z těchto fotografií, které se v knize objeví do světa, protože byla zvědavá na reakce lidí.

Napsala, že si myslí, že nedílnou součástí toho, mít se rád, je milovat své tělo přesně takové, jaké je.

Na fotografiích je Nolan v době, kdy měla velikost 14 až 16. Při pořizování fotografií si přála, aby na snímcích byla v různých postojích jógy, protože, jak sama modelka říká, je pro ni velice důležitá.

Jóga ji v životě hodně pomohla, je to podle jejích slov velmi krásné cvičení těla i ducha a dávala ji sílu když se snažila dostat z poruchy příjmu potravy, kterým trpěla v osmnácti letech. Začala ji cvičit, když byla v ambulantní péči a pokračuje ve cvičení i teď ve svých dvaceti devíti letech. Dává jí vnitřní sílu.

„Nebylo to pro mě snadné. Ve skutečnosti je to velmi osobní,“ napsala o rozhodování ukázat své obnažené fotografie. „Může mi to vlastně ublížit a zranit, ale svým způsobem, jsem ráda, že mě můžete vidět přesně takovou, jaká jsem: silná, sebevědomá, laskavá a milující.“ Doufá, že to pomůže lidem všech velikostí, v přijetí sama sebe.

Podívejte se na některé z těchto nádherných obrázků:

-lup

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.