Ofina omlazuje: rychlá a levná změna vzhledu

Chcete prokouknout, působit svěže a mladě? Vsaďte na ofinu.

Co je na ofině nejlepší? Pokud jste šikovná, zvládnete ji sama doma. Můžete se zkusit s umytými a vyfoukanými vlasy zastavit v kadeřnickém salonu a požádat svého kadeřníka, aby vám ofinu zastřihl. „Měl by vám to udělat zdarma. Já to dělám jako bonus pro klienty,“ upozorňuje kadeřník Marcel Šťastka ze salonu Avenue.

Ofina je moderní!

Než se vsak rozhodnete, poraďte se s kadeřníkem, zda vám tuto úpravu opravdu doporučuje. Spousta žen si chce nechat ostříhat ofinu, protože je to moderní, ale už neřeší, že jim třeba nebude slušet. Nedokážou to u sebe odhadnout. Já tvrdím: co je moderní, to je prima, ale dbejte na to, co vám skutečně sluší.

Foto: Avenue

Ofina je určitě levnější než zákrok u plastického chirurga!

Chytré řešení proti vráskám a pigmentovým skvrnám

Pro zralejší ženy má ofina jednu nedocenitelnou výhodu: kryje vrásky a pigmentové skvrny na čele! „Ofina je určitě levnější než zákrok u plastického chirurga,“ doporučuje kadeřník. „Dobře si ale rozmyslete, zda si ji necháte ustřihnout. Je to dost odvážný krok, nedá se jen tak vrátit zpět, musíte počkat, až vám vlasy dorostou. Neukvapujte se,“ radí Marcel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.