Móda a krása

5. srpna 2016 04:40

Martina Čerňanská

Olympijská móda napříč kontinenty – Rio 2016

Právě dnes začíná největší svátek sportu – olympijské hry. 31. Letní olympijské hry se konají v Brazilském Rio de Jaineru.

Pokud jste sportovní fanoušek, věříme, že již netrpělivě čekáte na začátek a máte v programu vytipované ty sporty, na které se těšíte nejvíc.Že je olympiáda zajímavá i pro naprosté nesportovce a i pro ty, kteří se na sport nedívají ani v televizi, vám dokážeme právě teď! Připravili jsme pro vás výběr olympijských kolekcí napříč celým světem. Některé jsou obzvláť povedené (osobně jsem nejvíc nadšená z kanadské a kubánské) a některé méně (třeba zrovna ta naše, bohužel).

Zkrátka, olympijské hry, to je nejen sportovní událost, ale také společenská a módní. A už brzy vám přineseme další obsáhlou fotogalerii, kde vám ukážeme kolekce pro české sportovce napříč časem.

Prohlédněte si kolekce pro olympioniky ze všech kontinentů:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.