ONLINE CHAT: Ptejte se České Miss 2015 Nikol Švantnerové

Sobotní soutěž krásy ČESKÁ MISS 2015 vyhrála rodačka ze Šumperka Nikol Švantnerová. Chcete se o ní dozvědět něco víc? Tak se jí zeptejte!

Své otázky můžete psát ZDE. Nikol na ně bude odpovídat v úterý mezi 18. a 19. hodinou.

Co o Nikol víme?

Nová královna krásy je z Českých Budějovic, studuje Vysokou školu ekonomiky a managementu, měří 180 cm.

Skoro celý život nosila tepláky a trička a lezla po stromech jako kluk. A taky měla krátké vlasy. Holčičí šatičky jí nikdy nic neříkaly. Až ve chvíli, kdy trochu přičichla k modelingu, hezky ji nalíčili a učesali, pochopila, že je krásná – a že z ní může být dáma! Byl to jeden z největších převratů v jejím životě.

V dětství naprosto propadla fotbalu. Její otec je fotbalista, bratr taky – a fotbalista je i její přítel! Dodnes vzpomíná, jak jednou k Vánocům dostala od tatínka jeho brankářské rukavice: "Měla jsem z nich obrovskou radost! Odjakživa jsem blázen do fotbalu," směje se krásná brunetka.

Trpěla anorexií. Chtěla totiž zhubnout a stát se modelkou… Nejedla dva týdny, a pak zkolabovala. Dodnes má z toho zdravotní následky. “Dodnes si vyčítám, že jsem se nechala tak zaslepit a zničila si žaludek,” svěřuje se Nikol.

Nikol nezískala jen titul Česká Miss 2015. Těsně předtím si převzala i cenu Miss bikini za svoje nádherné křivky. Není divu, když se podíváte na následující fotky:

Dnes máte jedinečnou příležitost zeptat se nové královny krásy na cokoli, co vás zajímá. Své otázky můžete psát už teď:

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Vánoce krása České Budějovice Šumperk Česká Miss Nikol Švantnerová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.