ONLINE CHAT: Ptejte se odbornice na korektivní dermatologii MUDr. Heleny Reisingerové

Trápí vás bradavice, které nemizí, jizvy, strie či nevzhledné žilky? Anebo se neúspěšně snažíte zbavit nežádoucího ochlupení? A jestlipak jste věděli, že se tyto problémy dají poměrně snadno odstranit pomocí specializovaných medicínských laserů?

„Medicínské lasery mají velmi široké uplatnění. Dokážou vyřešit jakékoliv nežádoucí projevy na kůži od znamének či bradavic přes metličky a jiné viditelné žilky, nežádoucí pigmentaci i nechtěné ochlupení až po vrásky a pokožku povadlou v důsledku procesu stárnutí. Laserová ošetření jsou navíc velice rychlá, takřka bezbolestná a po většině z nich neexistuje naprosto žádná rekonvalescence. Klasickou ani estetickou moderní medicínu si bez profesionálních laserů už dnes nedovede představit téměř nikdo,“ říká MUDr. Helena Reisingerová.

A v jakých případech se laserová ošetření doporučují? Proč je tento způsob odstranění bradavic šetrnější než klasické chirurgické odstranění? Je možné zbavit se i stařeckých skvrn? Proč se tvoří bradavice? Jaký je rozdíl mezi metličkami a varixy? Dokáže laser odstranit nechtěné ochlupení skutečně natrvalo? Za jak dlouho je vidět efekt laserového omlazení?

Na to všechno a ještě mnohem víc se ptejte odbornice, korektivní dermatoložky MUDr. Reisingerové.

Své otázky můžete psát ZDE.

MUDr. Helena Reisingerová

Na klinice estetické medicíny Mediestetik se specializuje zejména na novou generaci faceliftu pomocí biokompatibilních nití, tzv. Art Filting. Pacientům také velmi ráda pomáhá s tvarováním postavy pomocí originální kryolipolýzy Zeltiq Cool Sculpting či lipomodelace přípravkem Aqualyx. Mezi její domény patří i laserová ošetření.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.