Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

ONLINE CHAT: Ptejte se odbornice na korektivní dermatologii MUDr. Heleny Reisingerové

Trápí vás bradavice, které nemizí, jizvy, strie či nevzhledné žilky? Anebo se neúspěšně snažíte zbavit nežádoucího ochlupení? A jestlipak jste věděli, že se tyto problémy dají poměrně snadno odstranit pomocí specializovaných medicínských laserů?
Vydáno: 10.06.2015
Každá žena nemá přirozeně krásnou pleť, ale díky moderním přístrojům ji může mít.
Každá žena nemá přirozeně krásnou pleť, ale díky moderním přístrojům ji může mít. Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Medicínské lasery mají velmi široké uplatnění. Dokážou vyřešit jakékoliv nežádoucí projevy na kůži od znamének či bradavic přes metličky a jiné viditelné žilky, nežádoucí pigmentaci i nechtěné ochlupení až po vrásky a pokožku povadlou v důsledku procesu stárnutí. Laserová ošetření jsou navíc velice rychlá, takřka bezbolestná a po většině z nich neexistuje naprosto žádná rekonvalescence. Klasickou ani estetickou moderní medicínu si bez profesionálních laserů už dnes nedovede představit téměř nikdo,“ říká MUDr. Helena Reisingerová.

A v jakých případech se laserová ošetření doporučují? Proč je tento způsob odstranění bradavic šetrnější než klasické chirurgické odstranění? Je možné zbavit se i stařeckých skvrn? Proč se tvoří bradavice? Jaký je rozdíl mezi metličkami a varixy? Dokáže laser odstranit nechtěné ochlupení skutečně natrvalo? Za jak dlouho je vidět efekt laserového omlazení?

Na to všechno a ještě mnohem víc se ptejte odbornice, korektivní dermatoložky MUDr. Reisingerové.

Své otázky můžete psát ZDE.


 

MUDr. Helena Reisingerová Foto:

MUDr. Helena Reisingerová

Na klinice estetické medicíny Mediestetik se specializuje zejména na novou generaci faceliftu pomocí biokompatibilních nití, tzv. Art Filting. Pacientům také velmi ráda pomáhá s tvarováním postavy pomocí originální kryolipolýzy Zeltiq Cool Sculpting či lipomodelace přípravkem Aqualyx. Mezi její domény patří i laserová ošetření.

 Článek je zařazen v: chat, strie, depilace, epilace, chloupky, online chat, jizvy, bradavice, laser, vousy, žilky, pleť
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama