Móda a krása

11. listopadu 2015 04:20

Lucie Průchová

Oversized kabát: Ten musíte mít!

Podzim je tu a s ním přišel konec období krátkých lehkých bundiček. Je třeba se zachumlat do něčeho hřejivého.

Nejlepší bude nějaký ten delší teplý kabát. Hitem sezony jsou takzvané OVERSIZED kousky. Jestlipak víte, co to znamená? Ano, většinu z vás hned napadnou slova – nadměrná velikost, obrovský, mohutný – všechny tyto varianty jsou vlastně správně.

A přesně to je trendem letošní módy: volné svetry, šaty, sukně, dokonce tu máme zpět i široké kalhoty… ale hlavně, a tím se vracíme k podstatě našeho článku, jsou tu oversized kabáty.

Je pravda, že to není zrovna kabát, ve kterém vyniknou vaše ladné křivky, ale na druhou stranu vám poskytne pohodlí a určitě vás udrží v teplíčku.

Ale nebojte se, že v něm budete vypadat jako koule. Když kabát zkombinujete s vhodným oblečením, dosáhnete zajímavého kontrastu a váš outfit bude vypadat velice zajímavě. Alespoň jeden takový kousek oblečení byste doma měly mít.

A jak tyto trendy oblečky vypadají? Takto:

A když už si vyberete oversized "hadřík", který se vám líbí a který vám padne, je dobré vědět, s čím se dá kombinovat… To vám poradí naše specialistka z pořadu NEW LOOK:

Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, již tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Sdílejte článek
Štítky kabát

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.