Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Oversized kabát: Ten musíte mít!

Podzim je tu a s ním přišel konec období krátkých lehkých bundiček. Je třeba se zachumlat do něčeho hřejivého.
Vydáno: 11.11.2015
Oversized kabáty jsou hit
Oversized kabáty jsou hit Autor: Pinterest.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nejlepší bude nějaký ten delší teplý kabát. Hitem sezony jsou takzvané OVERSIZED kousky. Jestlipak víte, co to znamená? Ano, většinu z vás hned napadnou slova – nadměrná velikost, obrovský, mohutný – všechny tyto varianty jsou vlastně správně.

A přesně to je trendem letošní módy: volné svetry, šaty, sukně, dokonce tu máme zpět i široké kalhoty… ale hlavně, a tím se vracíme k podstatě našeho článku, jsou tu oversized kabáty.

Je pravda, že to není zrovna kabát, ve kterém vyniknou vaše ladné křivky, ale na druhou stranu vám poskytne pohodlí a určitě vás udrží v teplíčku.

Ale nebojte se, že v něm budete vypadat jako koule. Když kabát zkombinujete s vhodným oblečením, dosáhnete zajímavého kontrastu a váš outfit bude vypadat velice zajímavě. Alespoň jeden takový kousek oblečení byste doma měly mít.

A jak tyto trendy oblečky vypadají? Takto:

A když už si vyberete oversized "hadřík", který se vám líbí a který vám padne, je dobré vědět, s čím se dá kombinovat… To vám poradí naše specialistka z pořadu NEW LOOK:

New Look 10 - Bonus 1
New Look 10 - Bonus 1

 

 Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, již tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama