Padnou jak ulité!

Můžete je hledat celý život a nic. Nebo přesně víte, ve kterých je váš zadeček k nakousnutí. Džíny jsou pilířem šatníku každé z nás. Ale když nemáte ty správné, nebudete je ani ráda nosit.

Jaké džíny se nosí? Slimky, skinny, cigaretový nebo harémový střih, chlapecké džíny i džíny do zvonu. Ty odvážné s dobrou postavou sáhnou po džínách s potisky a zdobenými kapsami. Výběr je velký a záleží na vás, který denimový kousek si vyberete.

Jedna věc je, co se vám líbí, jenže ta druhá, pro vás dost důležitá, je, ve kterých džínách budete vypadat opravdu sexy. Ono není vždycky důležité, jestli si koupíte ten nejmodernější kousek, ale spíš takový, který vám padne jako ulitý.

Slimky jsou pro každou postavu

Takže když už věnujete svůj čas nákupu džínů, měla byste si všechny, které v ruce držíte, vyzkoušet. Nejdůležitější je při výběru džínových kalhot střih a barva. Lépe je brát si do kabinky o číslo menší, než je číslo vašich kalhot. Dávejte si pozor na tzv. skinny džíny, které vám mohou uškodit, pokud máte nějaké to kilo navíc. Obepínají sice křivky, ale až moc, takže rozhodně nesluší plnoštíhlým ženám. To ale v žádném případě neznamená, že by si plnoštíhlé ženy nemohly na sebe vzít úzké džíny. Jsou tu totiž ještě ‚slimky‘, které sluší i plnoštíhlým křivkám. Obepínají sice tělo, ale tak akorát. Dovolit si je mohou ženy vysoké, malé, hubené i silnější. Co byste rozhodně neměla nosit, pokud máte nějaké to kilo navíc, jsou džíny s rozšířenými nohavicemi. Čím širší nohavice, tím je zapotřebí dokonalejší postavy.

Co si k nim vzít

Džíny můžete kombinovat se vším. Tmavá džínovina s luxusnějšími materiály vynikne při formálních příležitostech. Do práce, na rande a na kafe nic nezkazíte klasikou v podobě dobře padnoucího saka, košile, trička nebo tílka. S botami je to stejné. Můžete vyrazit ve všem. Vysoké jehly, tenisky, válenky, kotníčky i čižmy ve stylu Julie Roberts z filmu PrettyWoman.

Džíny jsou nesmrtelné. A když už svět riflového tajemství poznáte a ty své najdete, bude to pro vás láska na celý život.

Vyberete si?

Only - Džíny Florence

Levi's - Džíny Mid rise Demi Curve

Diesel - Džíny Fayza

Milov - Džíny Boyfriend

Guess Jeans - Džíny Jegging String

Silvian Heach - Džíny Nilsgaup

Vila - Džíny Villi

Komerční spolupráce

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.