Podivnosti celebrit: Srostlé prsty, palec z nohy na ruce nebo ocásek!

Podivnosti celebrit: Srostlé prsty, palec z nohy na ruce nebo ocásek!

To, co čtete v titulku, jsou jen některé z podivností, které na svých tělech mají či měly hvězdy světově proslulých jmen. Přehled těch, které se svými deformitami nijak netají, sestavil zpravodajský server news.com.au.

Ashton Kutcher

Nástupce Charlieho Sheena v seriálu Dva a půl chlapa neváhal v pořadu BBC zout botu a předvést moderátorovi i divákům své dva srostlé prsty na noze.

Megan Fox

Americká herečka, hvězda filmů jako Transformers: Pomsta poražených či Želvy Ninja, má na rukách palce patřící spíš na nohy. Jde o zdravotní problém nazývaný brachydaktylie a Megan tvrdí, že za to může její matka, která v těhotenství jedla tuňáka. "Jsou divné, hrozně tlusté," poznamenala v noční show moderátora Jaye Lena.

Karolína Kurková

Slavná topmodelka, která mimo jiné předváděla spodní prádlo Victoria’s Secret, poutá pozornost tím, že nemá pupík. Spekulace kolem této skutečnosti ukončil její tiskový mluvčí, když prohlásil, že jde o důsledek operace kýly v dětství. I bez pupíku ale Kurková sklízí ovace po celém světě a v roce 2008 ji časopis E! označil za nejvíc sexy ženu světa.

Kesha

Tato zpěvačka se narodila s ocáskem. "Byl to hodně malý ocásek, dlouhý asi šest milimetrů, a oni mi ho usekli – a ukradli mi můj ocásek," prohlásila v rozhovoru pro Heat. "Jsem z toho opravdu smutná," dodala.

Steven Tyler

"Mám prsty zmačkané dohromady," řekl hlavní zpěvák skupiny Aerosmith v talk show Oprah Winfreyové – a vůbec nepřeháněl. Jeho zmrzačené nohy jsou výsledkem mnoha let poskakování po pódiu ve špatně padnoucích botách.

Gemma Arterton

Herečka, která zahájila kariéru rolí v bondovce Quantum of Solace, měla při narození na každé ruce šest prstů. "Šest prstů měl i můj táta a dědeček," řekla v rozhovoru pro časopis Esquire. Nyní už jejich přítomnost prozrazují jen malé hrbolky na hraně ruky tam, kde měla nadbytečné prsty, které jí v dětství odstranili.

Zdroj: ČTK

Sdílejte článek
Štítky Oprah Winfreyová Ashton Kutcher celebrita Karolína Kurková Victoria's Secret Charlie Sheen Quantum of Solace Megan Foxová Želvy Ninja Steven Tyler Gemma Artertonová Aerosmith

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.