Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Podivnosti celebrit: Srostlé prsty, palec z nohy na ruce nebo ocásek!

To, co čtete v titulku, jsou jen některé z podivností, které na svých tělech mají či měly hvězdy světově proslulých jmen. Přehled těch, které se svými deformitami nijak netají, sestavil zpravodajský server news.com.au.

Ashton Kutcher
Ashton Kutcher prsty
Ashton Kutcher prsty
Ashton Kutcher

Nástupce Charlieho Sheena v seriálu Dva a půl chlapa neváhal v pořadu BBC zout botu a předvést moderátorovi i divákům své dva srostlé prsty na noze.

Megan Fox
Megan Fox prsty
Megan Fox prsty

Americká herečka, hvězda filmů jako Transformers: Pomsta poražených či Želvy Ninja, má na rukách palce patřící spíš na nohy. Jde o zdravotní problém nazývaný brachydaktylie a Megan tvrdí, že za to může její matka, která v těhotenství jedla tuňáka. "Jsou divné, hrozně tlusté," poznamenala v noční show moderátora Jaye Lena.

Karolína Kurková
Karolina Kurkova pupík
Karolina Kurkova pupík

Slavná topmodelka, která mimo jiné předváděla spodní prádlo Victoria’s Secret, poutá pozornost tím, že nemá pupík. Spekulace kolem této skutečnosti ukončil její tiskový mluvčí, když prohlásil, že jde o důsledek operace kýly v dětství. I bez pupíku ale Kurková sklízí ovace po celém světě a v roce 2008 ji časopis E! označil za nejvíc sexy ženu světa.

Kesha
Kesha ocásek
Kesha ocásek

Tato zpěvačka se narodila s ocáskem. "Byl to hodně malý ocásek, dlouhý asi šest milimetrů, a oni mi ho usekli – a ukradli mi můj ocásek," prohlásila v rozhovoru pro Heat. "Jsem z toho opravdu smutná," dodala.

Steven Tyler
steven tyler prsty
steven tyler prsty

"Mám prsty zmačkané dohromady," řekl hlavní zpěvák skupiny Aerosmith v talk show Oprah Winfreyové – a vůbec nepřeháněl. Jeho zmrzačené nohy jsou výsledkem mnoha let poskakování po pódiu ve špatně padnoucích botách.

Gemma Arterton
Gemma Arterton prsty
Gemma Arterton prsty
Gemma Arterton

Herečka, která zahájila kariéru rolí v bondovce Quantum of Solace, měla při narození na každé ruce šest prstů. "Šest prstů měl i můj táta a dědeček," řekla v rozhovoru pro časopis Esquire. Nyní už jejich přítomnost prozrazují jen malé hrbolky na hraně ruky tam, kde měla nadbytečné prsty, které jí v dětství odstranili.

Zdroj: ČTK

Reklama