Móda a krása

16. února 2018 10:00

Martina Čerňanská

Pozor! Tohle je 5 velkých trendů v barvách na vlasy, které ovládly Instagram

Občas to chce prostě změnu. A když už něco měnit, tak tam, kde je to vidět – na hlavě. Lucie Janotová z Bobovibe pro vás na Instagramu vypátrala 5 nejžhavějších vlasových trendů. Která barva vás zaujala nejvíce?

Bobovibe:

Změna je život. A kde jinde hledat inspiraci než na sociálních sítích!

Pokud máte stejně jako my touhu vyzkoušet něco nového, daly jsme si tu práci a na Instagramu našly pět největších módních trendů pro vaši "korunu krásy". Rozhodně stojí za pozornost.

@megsandbacon

Lila ombré

Devadesátá léta hlásí comeback a to nejen v módě. Na vrchol se totiž vrací i v kadeřnických trendech. Vy každopádně zapomeňte na trvalou a místo toho vyzkoušejte barevný melír. Nám se děsně líbí fialový, ale určitě i růžový nebo modrý budou vypadat skvěle. Teď už to chce jen najít odvahu.

@mikaatbhc

Milkshake mix

Pokud máte světlejší vlasy, tenhle trend si zamilujete na první pohled. Základem je kombinace světlejších a tmavších pramenů. Ale pozor! Kouzlo je v barevné kombinaci. Poproste kadeřníka o teplejší odstíny vanilkové a čokoládové (od této kombinace také ten název) a neuděláte chybu.

@chrisgreenehair

Karamelka

Top barevná kombinace pro brunetky. Poučeně můžeme napsat, že udělat tento mix teplých odstínů hnědé (až zrzavé) je hodno vyznamenání. Ale jak vidíte, nic není nemožné. Důležité je najít ty správné zlaté ručičky, které perfektně vyváží všechny odstíny a výsledek bude vypadat přirozeně a svěže.

@hairbykaitlinjade

Šampaňská blond

Rozhodně ideální barva pro blondýnky, kterým sluší studenější odstíny. Tahle kombinace vám totiž přidá na objemu a váš obličej přirozeně rozzáří. K tomu, aby barva nebyla teplá (a nešla více do růžova), je potřeba kvalitní šampon.

@sunniebrook

Cream soda

Tuhle barvu jste mohli vidět třeba na Hailey Baldwin nebo Elisabeth Moss a zvlášť pokud je vaše pleť opálenější (snědšího rázu), rozhodně bude slušet i vám. Jedná se o kombinaci teplých odstínů zlaté a světle hnědé barvy. U kořínků tmavší a světlejší u konce. Zkrátka jako ošlehaná slunečními paprsky.

Autorka: Lucie Janotová, zakladatelka Bobovibe

Bohemian Bourgeois (BoBo) Vibe

Dvě podnikavé ženy, dvě progresivní maminky. Poprvé se potkaly v 19 letech ve vydavatelském domě Stratosféra, kde obě pracovaly. Eva jako stylistka a Lucie jako módní redaktorka. Jejich pracovní cesty se brzy rozdělily, ale přítelkyněmi zůstaly.

Lucie nyní pracuje již 15. rokem jako módní ředitelka oblíbeného časopisu Harpers Bazaar, Eva založila malou PR agenturu, která se zabývá medializací především módních značek a trendy restaurací a správou jejich sociálních sítí. Momentálně se Eva ale víc než prací zabývá mateřskými povinnostmi.

Jsou přímo u zrodu trendů, o novinkách se dozvídají jako jedny z prvních. Spojuje je záliba v módě, kosmetice, dobrém jídle, cestování, ve všem, co hýbe kulturní “scénou” a v neposlední řadě také vším, co se týká jejich třech malých dětí, které jim v posledních dvou letech převrátily život naruby.

Sledujte Bobovibe a neuniknou vám žádné novinky!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.