Móda a krása

27. března 2017 14:00

Martina Čerňanská

Problémy "tam dole"? Vyzkoušejte omlazení vaginy

V obličeji vám hádají o 5 let méně, aby ne, když se tak staráte. Odličujete, krémujete, peelingujete a pšššt, ale občas chodíte i na botox. Boj proti proudu času se stal denním chlebem moderní ženy. Co ale jde udělat, aby stejně krásná a mladá zůstala i vaše vagina? Docela dost, stačí si vybrat!

“Nedávno jsem si vzala zrcátko a podívala jsem se. Byla jsem dost zklamaná, netušila jsem, že tam dole už nevypadám mladě,” vypráví Irena. “Mám dvě děti a tak mám i trochu nárok, ale rozhodla jsem se, že ji chci mít prostě hezčí a tak jsem si k narozeninám nadělila omlazení klína.” Jestli vám Irena mluví z duše, můžete popřemýšlet o metodách, které dnešní medicína nabízí. Nechirurgické omlazení vaginy patří ve světě mezi standardní ošetření. Pomůže vám, pokud cítíte ztrátu elasticity a pevnosti vulvy a poševního vchodu po porodu nebo vlivem stárnutí, ale taky při bolestech, jizvách nebo svědění v oblasti genitálu a do třetice zlepší váš sexuální život.

Bez bolesti a okamžitě

Ultrazvuk a radiofrekvence

Díky intenzivnímu ohřevu všech vrstev tkáně v ošetřované oblasti dochází k tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken. Tím se skutečně zvýší pružnost tkáně a vaše velké a malé stydké pysky budou vypadat a reagovat jako za mlada. Ošetření je zcela bezbolestné a výsledek je vidět okamžitě po terapii. Celý proces můžete opakovat a po každém zákroku je výsledek lepší a lepší. Rozhodně vás tato procedura nebude limitovat v běžném životě, probíhá zcela bez anesteziologie a po skončení odcházíte domů.

Podle odborníků vás čeká nejen mladistvá vagina, ale i zvýšená chuť na milování a silnější prožitky při sexu. Je to dáno tím, že při intenzivním prohřátí poševního vchodu se zlepšuje průtok krve a stimulují nervová zakončení, čímž se výrazně a dlouhodobě zlepšuje sex.

Pokud máte víc času

Injekce nejen na vrásky

Pokud vás neděsí trocha nepohodlí způsobeného injekční stříkačkou, můžete si vyzkoušet i metodu injekčního omlazení. Ano, hádáte správně, je to velmi podobné jako aplikace výplní do obličeje. Dermální výplně zajistí objem a hydrataci pokožky, zvýší produkci kolagenu a pomohou s pocitem svědění, táhnutí nebo vysychání. Pomocí výplní se dá také efektivně modelovat tvar, objem a souměrnost vašich stydkých pysků.

Podruhé nevinná panna

Jako trochu větší extrém se může jevit hymenoplastika, tedy obnovení panenské blány. Provádí se v celkové anestezii a zákrok trvá slabou hodinku. Nejedná se o složitý zákrok a ženy ji volí z různých osobních či náboženských důvodů nebo jen pro potěchu sebe a partnera. Pár týdnů po zákroku je ovšem nutná sexuální zdrženlivost, aby se vše zpevnilo, zahojilo a vstřebaly se stehy. Pak si možná budete skutečně připadat jako čekající a roztoužená mladá panna.

Omládněte doma v koupelně

Možná, že plastické zázraky nejsou nic pro vás. Můžete sáhnout po některém z nabídky speciálních krémů, které můžete aplikovat v pohodlí vašeho domova. Tyto přípravky si kladou za cíl zabránit předčasnému stárnutí pokožky v oblasti genitálií. Váš klín bude pevnější a hladší a navíc krémy slibují regenaraci kůže a ochranu před nepříjemným svěděním.

-KU-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.