zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Problémy "tam dole"? Vyzkoušejte omlazení vaginy

Omlazení vaginy? Snadno a rychle!
Autor: istock.com Omlazení vaginy? Snadno a rychle!
cernanm , Vydáno: 27.03.2017
V obličeji vám hádají o 5 let méně, aby ne, když se tak staráte. Odličujete, krémujete, peelingujete a pšššt, ale občas chodíte i na botox. Boj proti proudu času se stal denním chlebem moderní ženy. Co ale jde udělat, aby stejně krásná a mladá zůstala i vaše vagina? Docela dost, stačí si vybrat!

reklama

“Nedávno jsem si vzala zrcátko a podívala jsem se. Byla jsem dost zklamaná, netušila jsem, že tam dole už nevypadám mladě,” vypráví Irena. “Mám dvě děti a tak mám i trochu nárok, ale rozhodla jsem se, že ji chci mít prostě hezčí a tak jsem si k narozeninám nadělila omlazení klína.” Jestli vám Irena mluví z duše, můžete popřemýšlet o metodách, které dnešní medicína nabízí. Nechirurgické omlazení vaginy patří ve světě mezi standardní ošetření. Pomůže vám, pokud cítíte ztrátu elasticity a pevnosti vulvy a poševního vchodu po porodu nebo vlivem stárnutí, ale taky při bolestech, jizvách nebo svědění v oblasti genitálu a do třetice zlepší váš sexuální život.

Bez bolesti a okamžitě

Ultrazvuk a radiofrekvence

Díky intenzivnímu ohřevu všech vrstev tkáně v ošetřované oblasti dochází k tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken. Tím se skutečně zvýší pružnost tkáně a vaše velké a malé stydké pysky budou vypadat a reagovat jako za mlada. Ošetření je zcela bezbolestné a výsledek je vidět okamžitě po terapii. Celý proces můžete opakovat a po každém zákroku je výsledek lepší a lepší. Rozhodně vás tato procedura nebude limitovat v běžném životě, probíhá zcela bez anesteziologie a po skončení odcházíte domů.

Podle odborníků vás čeká nejen mladistvá vagina, ale i zvýšená chuť na milování a silnější prožitky při sexu. Je to dáno tím, že při intenzivním prohřátí poševního vchodu se zlepšuje průtok krve a stimulují nervová zakončení, čímž se výrazně a dlouhodobě zlepšuje sex.

Pokud máte víc času

Injekce nejen na vrásky

Pokud vás neděsí trocha nepohodlí způsobeného injekční stříkačkou, můžete si vyzkoušet i metodu injekčního omlazení. Ano, hádáte správně, je to velmi podobné jako aplikace výplní do obličeje. Dermální výplně zajistí objem a hydrataci pokožky, zvýší produkci kolagenu a pomohou s pocitem svědění, táhnutí nebo vysychání. Pomocí výplní se dá také efektivně modelovat tvar, objem a souměrnost vašich stydkých pysků.

Podruhé nevinná panna

Jako trochu větší extrém se může jevit hymenoplastika, tedy obnovení panenské blány. Provádí se v celkové anestezii a zákrok trvá slabou hodinku. Nejedná se o složitý zákrok a ženy ji volí z různých osobních či náboženských důvodů nebo jen pro potěchu sebe a partnera. Pár týdnů po zákroku je ovšem nutná sexuální zdrženlivost, aby se vše zpevnilo, zahojilo a vstřebaly se stehy. Pak si možná budete skutečně připadat jako čekající a roztoužená mladá panna.

Omládněte doma v koupelně

Možná, že plastické zázraky nejsou nic pro vás. Můžete sáhnout po některém z nabídky speciálních krémů, které můžete aplikovat v pohodlí vašeho domova. Tyto přípravky si kladou za cíl zabránit předčasnému stárnutí pokožky v oblasti genitálií. Váš klín bude pevnější a hladší a navíc krémy slibují regenaraci kůže a ochranu před nepříjemným svěděním.

-KU-

reklama

Související témata: ultrazvuk , sexuální život , vagina , lepší sex , omlazení vaginy , radiofrekvence

reklama

Přečtěte si také

reklama