Móda a krása

9. července 2015 04:50

Anna Kopečková

Proměna čtenářky: Z dlouhých vlasů šla nakrátko!

Proměna: Jana

Paní Jana se přihlásila do naší kadeřnické proměny, byla vybrána, sebrala odvahu a udělala, co nikdo z nás nečekal. Podívejte se, jak to dopadlo.

Paní Jana Kraftová je z Kadaně a pracuje jako asistentka ředitele. Do naší kadeřnické proměny, kterou jsme vyhlásili ve spolupráci s kadeřnickým salonem Fellini, se přihlásila, protože si se svými vlasy už moc nevěděla rady. Byly jemné, dlouhé a protože rozpuštěné nevypadaly hezky, nosila je skoro pořád stažené do culíku.

Majiteli salonu Františku Brabcovi s jeho pětadvacetiletou praxí stačila malá chvilka, aby odhadl, co by Janě nejvíc slušelo – krátký sestřih. Jenže na takhle razantní změnu nebyla Jana připravená a její přítel, který s ní přijel, už vůbec ne. "Když se nechám ostříhat nakrátko, přítel mě zabije," reagovala okamžitě Jana.

A tak jsme přítele vyslali na dlouhou procházku po centru Prahy a Jana se svěřila do rukou Františka a spolumajitelky salonu Fellini Martiny Kalinové. Martina nejdřív Janě zesvětlila proužky vlasů a pak vlasy znovu nabarvila, aby Jana získala podobnou, ale výraznější barvu a vlasy opticky získaly na objemu. Navíc mohla Jana využít naprostou novinku v barvení vlasů – Olaplex. Díky tomuto vynálezu, který se přidává do barev na vlasy, se už nemusíte bát, že si vlasy barvením zničíte. Dokonce ani tehdy, když si je budete chtít nechat odbarvit. Naopak, budou díky němu krásné a zdravé i po obarvení nebo odbarvení.

Čas běžel a my všichni, kteří jsme proměnu sledovali, jsme byli celkem napjatí, protože ani po třech hodinách stále nebylo jasné, jestli si Jana nakonec nechá vlasy ostříhat. František byl ale trpělivý a celou dobu vysvětloval a vysvětloval. A Jana nakonec sama dospěla k názoru, že krátké vlasy jsou vlastně fajn a mohla by to být příjemná změna k lepšímu. A tak se mohl František konečně pustit do práce.

A výsledek? Podívejte se na video v úvodu článku. Přítel nemohl z Jany spustit oči, Jana byla moc spokojená, protože získala účes, ve kterém se cítí skvěle a dostala tak krásný dárek k narozeninám, které měla hned druhý den.

Seznamte se s profesionály

Martina Kalinová a František Brabec pracují jako tým již od roku 1995. Produkčně a režijně vytvořili mnoho úspěšných show, řadu focení a školicích programů. Oba jsou renomovanými odborníky v oblasti světa barev a zároveň vytvářejí promyšlené a vysoce estetické střihy pro všechny délky vlasů. Od otevření prvního studia Fellini 1. 7. 1997 u pražského Václavského náměstí se rozhodli přinášet nejvyšší kvalitu kadeřnických služeb. Pod jejich vedením pracuje špičkový a profesionální tým, který ctí filozofii společné práce.

Fellini je koncept týmového studia, který preferuje úzký vztah mezi kadeřníkem a klientem. Díky tomu odtud odcházejí klienti spokojení. Kadeřnickou práci zde dělají rádi a jejich výsledky tomu odpovídají. Příjemná atmosféra a střízlivý luxus, takový je interiér studií Fellini.

Sdílejte článek
Štítky studium Praha Kadaň František Brabec