Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Proměna Kateřiny (32): Cítím se jako princezna

Dvaatřicetiletá Kateřina, maminka a manažerka, se přihlásila do naší proměny, protože potřebovala zvýraznit obličej, zlepšit kvalitu vlasů a poradit, jak na denní líčení do práce.
Vydáno: 09.07.2016
Proměna Kateřiny (32): Cítím se jako princezna
Autor: archiv: Vlasové studio Gryf Proměna Kateřiny (32): Cítím se jako princezna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A protože je paní Kateřina od přírody krásná žena, profíci ve studiu Gryf podtrhly její přirozenost a zaměřili se především na její vlasy, které potřebovaly vzpruhu.

A jak proměna probíhala? Podrobný popis od expertů a fotogalerii přinášíme právě teď exkluzivně pro vás:

Vlasy: Tomáš Bayer

K požadovanému výsledku zvolil kadeřník Tomáš barvu DIA Richesse bez amoniaku odstín středně hnědá borůvková, který se dokonale hodí k modrým očím paní Kateřiny. Tato barva dodala vlasům hloubkovou péči, lesk a pevnost. Vlasy byly dále prodlouženy a zhuštěny metodou Bond Fix. Přirozeně vypadající lokny byly vytvořeny pomocí žehličky GHD.

Make-up: Nicol Bayerová

Vizážistka Nicol použila jemný typ líčení, s důrazem na projasnění pleti za pomoci techniky strobing, která spočívá ve výrazném rozjasňování partií na obličeji. Paní Kateřina má neproblematickou pleť, vizážistka Nicol použila make up značky Korff, který má hydratační a liftingový účinek. Obočí bylo zvýrazněno gelem na obočí a dokresleno tužkou, jejíž barva byla vybrána podle barvy vlasů, aby výsledek byl přirozený. Dále byla použita metoda lehkého contouringu pro zvýraznění obličejových rysů a jejich vytvarování. Na tvář bylo použito lehké do oranžova zbarvené zdravíčko a na rty byla aplikována rtěnka tělové barvy značky Mac. Toto líčení je ideální k dennímu nošení.

Proměna se uskutečnila ve vlasovém studiu Gryf majitelů Dity a Tomáše Bayerových, které je tu pro své klienty již od roku 1993. Studio nabízí širokou paletu kadeřnických služeb a řadí se mezi Salon Expert Premium značky L´Oréal Professionnel.

Sledovat novinky a práci týmu vlasového studia Gryf můžete také na jejich facebooku nebo instagramu.

Prohlédněte si fotogalerii, jak proměna probíhala:

Připravila: Martina Čerňanská a vlasové studio Gryf

Článek je zařazen v: proměna, vlasová proměna, proměna vizáže, šokující proměna
Reklama