Móda a krása

9. července 2016 04:50

Martina Čerňanská

Proměna Kateřiny (32): Cítím se jako princezna

Dvaatřicetiletá Kateřina, maminka a manažerka, se přihlásila do naší proměny, protože potřebovala zvýraznit obličej, zlepšit kvalitu vlasů a poradit, jak na denní líčení do práce.

A protože je paní Kateřina od přírody krásná žena, profíci ve studiu Gryf podtrhly její přirozenost a zaměřili se především na její vlasy, které potřebovaly vzpruhu.

A jak proměna probíhala? Podrobný popis od expertů a fotogalerii přinášíme právě teď exkluzivně pro vás:

Vlasy: Tomáš Bayer

K požadovanému výsledku zvolil kadeřník Tomáš barvu DIA Richesse bez amoniaku odstín středně hnědá borůvková, který se dokonale hodí k modrým očím paní Kateřiny. Tato barva dodala vlasům hloubkovou péči, lesk a pevnost. Vlasy byly dále prodlouženy a zhuštěny metodou Bond Fix. Přirozeně vypadající lokny byly vytvořeny pomocí žehličky GHD.

Make-up: Nicol Bayerová

Vizážistka Nicol použila jemný typ líčení, s důrazem na projasnění pleti za pomoci techniky strobing, která spočívá ve výrazném rozjasňování partií na obličeji. Paní Kateřina má neproblematickou pleť, vizážistka Nicol použila make up značky Korff, který má hydratační a liftingový účinek. Obočí bylo zvýrazněno gelem na obočí a dokresleno tužkou, jejíž barva byla vybrána podle barvy vlasů, aby výsledek byl přirozený. Dále byla použita metoda lehkého contouringu pro zvýraznění obličejových rysů a jejich vytvarování. Na tvář bylo použito lehké do oranžova zbarvené zdravíčko a na rty byla aplikována rtěnka tělové barvy značky Mac. Toto líčení je ideální k dennímu nošení.

Proměna se uskutečnila ve vlasovém studiu Gryf majitelů Dity a Tomáše Bayerových, které je tu pro své klienty již od roku 1993. Studio nabízí širokou paletu kadeřnických služeb a řadí se mezi Salon Expert Premium značky L´Oréal Professionnel.

Sledovat novinky a práci týmu vlasového studia Gryf můžete také na jejich facebooku nebo instagramu.

Prohlédněte si fotogalerii, jak proměna probíhala:

Připravila: Martina Čerňanská a vlasové studio Gryf


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.