Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Proměna Kristýny (18): Rakovina jí vzala vlasy, už je zase krásná + SOUTĚŽ

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Osmnáctiletá Kristýna Jarošová před třemi lety prodělala rakovinu mozku a přišla o všechny vlasy. Od týmu proto čekala hlavně rady a tipy, jak si poradit s nově narostlými řídkými vlasy.
Vydáno: 18.10.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Kristýna mívala dlouhé, husté a velmi kvalitní vlasy. Jenže v 15 letech onemocněla rakovinou mozku a kvůli ozařování o vlasy úplně přišla. Když narostly nové, byly dost řídké a zdaleka ne tak dokonalé, jako dřív. Takže by chtěla jejich kvalitu zlepšit a také poradit s tím, jak je upravovat. „Bohužel má Kristýna vlasy hodně jemné a ještě jich nemá na vrchu hlavy moc. Mým úkolem tedy bude jí ukázat a poradit, jak o ně pečovat,“ řekl před proměnou  kadeřník Honza Kořínek.

newlook1 Foto:

Proměny se ujal již známý hvězdný tým ve složení: kadeřnické eso Honza Kořínek, královna make-upu Klaudie Havlová a krotitelka špatného vkusu Bětka pěkná. Jak se jim podařilo mladou dámu změnit?

promena.00_13_03_18.Still002 Foto:

Lékaři Kristýně tvrdili, že jí po uzdravení narostou krásné a husté vlasy, což se nestalo. Místo toho byly řídké a jemné a Kristýna je od té doby, co narostly, moc nestříhala. Kadeřník Honza Kořínek se proto snažil hlavně o to, aby bylo co nejméně vidět, že jsou vlasy řídké, a aby vypadaly dobře a zdravě. Vlasy po stranách jemně prosvětlil a zvolil trendy účes z aktuální kolekce podzim/zima zvaný LOB, což je dlouhé mikádo, které lze nosit jak hladké, tak vlnité.

promena.00_27_15_17.Still003 Foto:

Vizážistka Klaudie to měla tentokrát z celého týmu nejjednodušší, protože Kristýna je mladá, má krásnou pleť a oči. I když Kristýna chtěla zkusit, jak by vypadala ve výraznějším líčení, Klaudie zvolila raději jemnější líčení, které bude více sedět k jejímu dívčímu obličeji.

promena.00_33_30_11.Still006 Foto:

A co vybrala pro Kristýnu stylistka Bětka? Kristýna nosí raději volné oblečení, nejčastěji tričko a džíny, i když sukním a šatům se úplně nevyhýbá a ráda má i barevné oblečení. Klaudie pro ni vybrala dva výrazné kousky - černé šaty s výraznými červenými květy a červenou koženou bundu, které doplnila černými punčocháči a černými lodičkami do špičky.

A jak to dopadlo?

FotorCreatednew Foto:

Kristýna se v nových vlasech i oblečení cítila úžasně. Chcete vědět, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté? Podívejte se na video v úvodu článku.

A ještě si můžete zasoutěžit:

soutěž k 7. dílu

UKONČENO: Soutěžte se 7. dílem pořadu NEW LOOK o stylingové přípravky na vlasy

 

 

 

 

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

 

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!

Lenka byla z proměny nadšená

Proměna bankovní úřednice Lenky: Tuhle krásku už nikdo nepřehlédne!

 

 

Proměna Lucie

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Jak tým proměnil paní Ivanu?

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Jak proměnil tým paní Moniku?

Proměna paní Moniky: V pořadu NEW LOOK omládla o několik let + SOUTĚŽ

Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala

Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

Přišla jako blondýnka, odcházela jako brunetka

Proměna Martiny: Barva vlasů ji změnila k nepoznání

 


 


Článek je zařazen v: proměna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama