Proměna Lenky: Z nudné úřednice je kráska, kterou nikdo nepřehlédne + SOUTĚŽ

5 New look - Odhalení

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Dlouhovlasá přírodní zrzka Lenka byla v očích odborníků krásná už ve chvíli, kdy přišla. O to náročnější byla pro celý tým její proměna.

Lence Šnorbertové je 27 let a jejím přáním bylo, aby vypadala jinak a působila starším dojmem. „Pracuji v bance a často jednám s klienty, jsem pořád stejná. Ráda bych zažila, jaké to je být jiná. Často jsem zkoušela se změnit, ale vždy to dopadlo špatně. Vyhodila jsem peníze za návštěvu kadeřnictví a téměř nikdy jsem nebyla spojená,“ vysvětluje svou účast Lenka.

Práce se opět ujal hvězdný tým ve složení: kadeřnické eso Honza Kořínek, královna make-upu Klaudie Havlová a krotitelka špatného vkusu Bětka pěkná. Tentokrát je čekala opravdu velká výzva a nelehký úkol. „Lenka je krásná, ale dovedu pochopit její touhy. Snad se nám podaří jí ukázat i jinou variantu jejího nového já,“ řekl před proměnou Honza Kořínek a slíbil, že proměna Lenky se zařadí mezi ty výraznější a extravagantní. To ostatně můžete posoudit sami.

Jako vždy přišla jako první na řadu vlasová proměna a práce se ujal Honza Kořínek. Tomu se líbila přirozená barva vlasů, kterou Lenka má. Rozhodl se ji ale zvýraznit a použít techniku contouring, tedy lehké prosvětlení přední části, aby dodal účesu vzdušnost a plastičnost. A kupodivu tentokrát vlasy radikálně nestříhal, jen účes vytvaroval, aby byl objemnější a Lence se dobře upravoval.

Jestli se někdo na Lence opravdu vyřádil, byla to vizážistka Klaudie. Z Lenky byla nadšená, protože má mladou krásnou pleť s pihami, které vypadají v kombinaci se zrzavými vlasy velmi sexy. Klaudie se rozhodla ukázat Lence výraznější a extravagantnější líčení, které je vhodné na večer, například na posezení s přáteli a zaměřila se hlavně na kouřové nalíčení očí.

A nakonec styling se stylistkou Bětkou. Protože Lenka pracuje v bance, je zvyklá nosit elegantnější styl - kostýmky, sukně, elegantní kalhoty, podpatky. Proto se Bětka rozhodla zvolit trochu jinou cestu. Vybrala pro Lenku bílé skinny džíny, černé tílko s koženou vestičkou a zábavné květované lodičky, tedy styling, který dokonale ladil s účesem a líčením.

A jak to dopadlo?

Tak co myslíte, udělala Lenka dobře, že se do proměny přihlásila? Jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla?

Podívejte se na video v úvodu článku.

A ještě si můžete zasoutěžit:

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.20 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Sdílejte článek
Štítky soutěž krása proměna účes