Móda a krása

22. listopadu 2015 04:30

Anna Kopečková

Proměna mladé maminky: S novým účesem je úplně jiná! + SOUTĚŽ

New Look 12 - Odhalení

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Lenka Severová je typická maminka na mateřské dovolené. Nemá na sebe čas a ráda by znovu našla ztracené sebevědomí. Jak si s tím tentokrát poradil tým pořadu?

Mladá maminka z Kladna už neví, co se sebou. „Někdy na sebe tak koukám do zrcadla a říkám si, že to snad ani nejsem já. Jak se mi zhoršila pleť, vlasy mám vysušené a celkově se necítím nic moc. Ztratila jsem sebevědomí, které jsem jako mladší slečna měla,“ svěřila se Lenka Severová před proměnou. Dalším důvodem, proč chtěla změnu, je její desetiletý vztah s přítelem. Chtěla by pro něj být zase neokoukaná a přitažlivá.

Tentokrát se tým pořadu rozhodl pro radikální proměnu a nejvíce si mákla kadeřnice Andrea Pavlíčková. Dost práce měla i vizážistka Klaudie Havlová, protože Lenka má dost problematickou pleť, a tak nebylo lehké vše dokonale zamaskovat. Nejlépe na tom byla tentokrát stylistka Bětka Pěkná. Lenka má krásnou štíhlou postavu, kterou bylo radost oblékat.

Takhle vypadala Lenka před proměnou:

Jak se týmu podařilo Lenku změnit?

Lenka má kvalitní dlouhé vlasy, přestože o ně moc nepečuje (používá jen šampon a vlasy si každý den narovnává žehličkou na vlasy). Kadeřnice Andrea nejdříve vyčistila barvu vlasů, melírem zjemnila kontury (zesvětlila spodní partie vlasů, které opticky potlačí špičatou bradu) a na zbytek vlasů nanesla světlejší hnědý odstín. Střih nebyl tentokrát moc radikální - kadeřnice protenčila konečky a sestříhala vlasy vpředu kolem obličeje. Nakonec nanesla na Lenčiny vysušené vlasy výživnou masku.

Na natáčení přišla Lenka poměrně dost nalíčená a vizážistka Klaudie hned prohlásila, že by mohla trochu ubrat a zvolila při líčení jemnější tóny i celý make-up. Pohrát si musela hlavně s pletí, kterou má Lenka hodně problematickou a citlivou.

Lenka má bezchybnou postavu, takže se stylistka Bětka nemusela zabývat tím, jak potlačovat různé nedostatky. Spíš se mohla trošku vyřádit. Vybrala pro Lenku koženou sukni s výrazným stříbrným zipem, stříbrné tričko upnuté ke krku, ale s velkými průramky, kterými vykukovala černá krajková podprsenka, lodičky v trendy vínové barvě a jednoduché stříbrné psaníčko.

A jak dopadlo dvanáctihodinové snažení týmu?

Když se Lenka podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté, reagovala jediným slovem: "Bomba!". Podívejte se na video v úvodu článku.

A ještě si můžete zasoutěžit:

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Podobné články

Podívejte se i na další proměny:

Podobné články

Podobné články

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky soutěž krása Kladno účes sebevědomí