Proměna slečny Lucie: V pořadu NEW LOOK úplně změnila image + SOUTĚŽ

New Look 1.díl - hlavní

Pořad NEW LOOK, který odstartoval 5. září na Prima love, slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?

Jako první v premiérové řadě pořadu New Look se do rukou ostřílených odborníků svěřila Lucie Šebková. Ta se do pořadu přihlásila především proto, aby našla ztracené sebevědomí. „Mám jizvu v obličeji, protože se nepovedly dvě operace, kdy se mi lékaři snažili odstranit velkou pihu na bradě,“ svěřila se Lucie. Jelikož ji operovali už jako malou, musela celé dětství a dospívání snášet výsměch spolužáků a kamarádů. „Pokřikovali na mě ‚jizvo, jizvo‘, a to opravdu nepřidá,“ dodala smutně Lucie Šebková, která by ráda svému okolí dokázala, že je i přes jizvu v obličeji krásná a že výsměch jejích spolužáků v dětství a dospívání byl zbytečný.

„Momentálně Lucka působí o dost starším dojmem. Je tedy potřeba omladit ji. Změní se především její vlasy. Budu Lucii hodně stříhat, docela dost nakrátko a také výrazně změníme její barvu,“ prozradil před proměnou profesionální kadeřník Honza Kořínek. Právě on a jeho tým stojí za celým pořadem. „V naší profesi i v našem kadeřnictví razíme heslo, že každá žena je krásná. Jen některé prostě občas potřebují pomoci,“ říká s úsměvem Honza Kořínek.

Tým odborníků ve složení Bětka Pěkná (stylistka), Klaudie Havlová (vizážistka) a Honza Kořínek (kadeřník) se tedy rozhodl pro hodně radikální a náročnou změnu.

Jako první přišly na řadu vlasy, které měla Lucie hnědé a dlouhé. Kadeřník Honza Kořínek je zesvětlil o několik odstínů a hodně, ale opravdu hodně je zkrátil.

Vizážistka Klaudie Havlová šikovně zamaskovala již zmiňovanou jizvu a protože si Lucie trochu nevěděla rady s denním, méně výrazným líčením, poradila jí jak na to. Lucie má krásné oči, takže Klaudie zvolila klasické černé linky a zvýraznila rty.

Stylistku Bětku Pěknou potěšila Lucie hlavně tím, že ráda experimentuje s novými kousky, nosí úplně všechno a nevyhýbá se ničemu, pokud to dobře vypadá. O to snazší měla Bětka výběr vhodného oblečení.

Jak to dopadlo?

Měli byste vědět, že během celé proměny byla zakrytá všechna zrcadla, takže Lucie na sebe neviděla. Byla připravená na tak radiální změnu? Jaká byla její reakce po několikahodinové práci odborníků? Podívejte se na video v úvodu článku.

A ještě si můžete zasoutěžit:

Celý díl pořadu NEW LOOK najdete na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.20 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Sdílejte článek
Štítky soutěž krása proměna sebevědomí NEW LOOK